Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régen a kopaszság ciki volt,...

Régen a kopaszság ciki volt, ma meg menő?

Figyelt kérdés

Idősektől gyakran hallom, hogy negatív kontextusban beszélnek a kopaszokról, mert régen a bűnözőknek volt teljesen leborotválva a hajuk. Egy ideig meg a skinhead-ekhez, a szélsőjobbos huligánokhoz kötötték sokan.

Ma viszont úgy látom egyre divatosabb, hogy fiatal, huszonéves srácok is borotválják a fejüket és egyre több nőnek is tetszenek a kopaszok. Én ezt amúgy nem annyira értem, mert szerintem mindenki szebb hajjal, mégis az a fej dísze, de ízlések és pofonok.



2023. máj. 10. 12:32
 1/10 anonim válasza:
49%

"mert szerintem mindenki szebb hajjal, "


Hát hajjal IGEN! Na és láthatóan kopaszodó felritkuló fejjel is szebb??

van egy 22 éves ismerősöm most lett kopasz, mert mélyen felkopzaszodott elöl alig volt haja!!

És 22 volt nem 52!! Na most ő mit tehet? Nullás gép. Mást nem.


de van 30-as kollegám aki már most úgy néz ki mint Kulka János. Aztán alig múlt 30!

Én a helyében ami kevés haj maradt azt is letolnám kopaszra.

2023. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
Manapság sem menő, de valóban nem kötnek már hozzá ilyen butaságokat. Van akinek tetszik, de a többségnek nem.
2023. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát nekem se tetszik. de mivel patkó alakban felkopaszodtam az meg annyira gyászos látván yvolt hogy akkor inkább tarkopasz.
2023. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem régen is az volt a menő, aki magad meg most is.
2023. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A férfiakon hosszú hajjal ugyanez.

Régen az igénytelen, a hippi, meg az anarchista volt hosszú hajú.

Most meg tök okés, ha egy férfinak hosszú haja van.


Ennek egyszerű az oka: a szocializmusban sak a bilire vágott frizura volt a normális, minden más deviancia volt. Ennek a szélsőséges képviselője Észak-Korea ahol konkrétan törvény van arról milyen hajat hordhatnak az emberek.


A rövid női haj az, ami még mindig tartja magát, hogy nem nőnek való, de azért valamelyest már ez is enyhül.


Összességében nem a kopaszság van eltérően értékelve, hanem valójában a nem nagyonalap hajviselettől való eltérés.

Ahogy régen az is deviancia volt, ha valaki nem misszionárius pózban szexel:D

2023. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én undorodom a kopasz férfiaktól
2023. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menő vagy nem menő, szerintem a simára borotvált fejbőrnél nincs jobb, és kész.
2023. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Mielőtt valakinek hülyeségek maradnának a fejében: A kopaszodás nem holmi öregkori vonás. Aki az a típus, az huszon...harminc évesen is már az. Aki meg nem, az 90 évesen sem.
2023. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nőként vagyok kopasz (saját elhatározásból), és imádom így :)
2023. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 de az is egy folyamat, én is ismerek ilyet, 28 évesen már nagyon kopasz volt de egyre inkább az lett ahogy ment előre az idő
2023. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!