Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy lejárt...

Hogy lehet az hogy lejárt személyivel felvesznek dolgozni állami céghez, bankban simán ügyintézek, ügyvédnél sem, jogásznál hagyatéki dolgokhoz se kötnek bele, de a nyikhaj postás ügyintezo fiú meg nem adja nekem ki a hivatalos leveleim?

Figyelt kérdés

Nem tudom már hány polgármesteri hivatali, meg bírósági, meg csupa hivatalos levelem áll a postán es megy vissza hogy nem tudom átvenni a postásfiú miatt.

Ez most normális?


Korábban anyával vetettem fel de ő meg minden levelem felbontja pedig nem tartozna rá. De anyának meg kiadja a postásfiú a leveleim pedig más a lakcímünk is.



2023. máj. 11. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Csinaltass uj szemelyit vagy anyad bontvmindent
2023. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Összességében a "nyikhaj" postás végezte normálisan a munkáját 🤣

Amúgy nem, nem normális, hogy nem vagy képes egy lejárt okmányt elintézni.

2023. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

"nem tudom átvenni a postásfiú miatt."

Saját magad miatt nem tudod átvenni. A postás átadná, ha teljesülnének az azonosítási feltételek, aminek szándékosan nem teszel eleget.

2023. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudom már hány polgármesteri hivatali, meg bírósági, meg csupa hivatalos levelem áll a postán es megy vissza hogy nem tudom átvenni a postásfiú miatt."


Tehát inkább nem csináltatod meg hosszú időn át, csak azért, hogy puffoghass egy alkalmazottra, aki betartja a RÁ VONATKOZÓ szabályokat.

A magadfajták miatt nem lennék soha ügyfelekkel, vásárlókkal foglalkozó alkalmazott.

2023. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A személyit se könnyebb megcsinaltatni.

Mert akkor egy füst alatt akkor a jogsimat is meghosszabbítatnám ahhoz meg orvosi alkalmassági kell vele időpont egyeztetés, es akkor már a gyereknek is egy fùt alatt kéne elintézni a személyit és mindezt nem 3 külön nap alatt hanem 1 nap alatt.

De a gyereknek kérik az apa aláírását a szemelyire aki kulfoldon van es nem irja alá pedig kikuldtem neki. Tehát vagy hamisítok elyette vagy mehetek a bíroságra mert a felugyeleti jogot csak ideiglenesen adták meg kizárólagosan az mar lejárt tehát hivatalosan osztott a felugyeleti jog.

A biroságra ha megyek perelni apa nem elérhető igy mire megvan a határozata felugyeleti jogrol talán évek kerdése lesz.

Na ezért huzodik minden okmányügy jelenleg.

2023. máj. 11. 12:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem puffogok az alkalmazottra hanem röhejes az hogy hivaalos leveleket tart vissza. De mondjuk anyának meg kiadja aki felbontja az én leveleim.
2023. máj. 11. 12:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Es személyi nélkul kell pert inditanom hogy legyen a gyereknek személyije apa nelkul.
2023. máj. 11. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd az "egy füst alatt" intézést, a jogsival meg pláne ne várj, mert ha az lejár akkor igazi orosz rulett lesz autóznod.
2023. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A jogsit nem intézik el személyi nélkül plusz orvosi alkalmassági is kell. Ha ott meg belekötnének a látásba, lehet tovább gördítődne a dolog még szemészhez is igazolásért? Aztán rohangálhatnék ahhoz is.

A prioritásban amugy az első lenne hogy megkéne kapnom addig is a leveleimet nem éppen képeslapok..

2023. máj. 11. 15:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon sötét!


Attól, hogy a gyereked személyijét nem tudod most intézni, miért ne tudnád a magad okmányait?

Azt meg csak a hozzád hasonló ostobák képzelik, hogy a jogsit nem intézik el személyi nélkül. Fölvilágosítlak, hogy immár sok éve nem is kell lennie személyidnek, ha rendelkezel más fényképes igazolvánnyal, pl. jogsival vagy útlevéllel (a buszbérlet nem tartozik közéjük :D). Vagyis személyi igazolvány nélkül (ill. lejárt személyivel) természetesen meg tudod hosszabbíttatni a jogsidat.

Szédületes, hogy ilyen emberek nevelnek gyereket, akik a saját igazolványaikat sem képesek érvényesíttetni...

2023. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!