Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az OKIT bantalmazott nok...

Az OKIT bantalmazott nok szamara a menedekhaz, olyan mint egy hajlektalanszallo?

Figyelt kérdés

Nem tudom mashogy elkepzelni..sajnos nagyon rossz helyzetben vagyok, bantalmaznak, stb de ha az a hely olyan mint egy hajlektalanszallo, nem akarok oda kerulni. Az lenne az egyetlen segitseg, de inkabb akkor ongyilkos leszek eskuszom..

Szarbol fosba mennek.

Tudtok valamit? Vagy szerintetek milyen lehet?


2023. máj. 11. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Nem olyan mint egy hajlektalanszallo
Hasonlo korulmenyek vannak
10 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. máj. 11. 20:09
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, ha egy hasonlo helyre kerulok mint egy hajlektalanszallo, semmi eselyem hogy normalis eletet kezdjek el egy olyan helyen. Sajnos lelkileg gyenge vagyok en ehhez..nekem szamit sajnos a korulmeyn, visszahuz minden rossz
2023. máj. 11. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Hat akkor teremtsd meg magadnak a megfelelo korulmenyeket basszus, ha meg valogatsz is.


Azt gondolom, ha valoban menekulni akarsz, akkor kb mindegy hova, csak legyen hova menni. Aztan majd osszeszeded magad es mesz tovabb.

Egyebkent itt szerintem tobb intezmeny lehet, nem csak egy.

De kar is elore izgulni, lehet hely sincs sehol.

Vedd fel a kapcsolatot valakivel es lepj valamit.

2023. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem valogatok, azt irtam hogy ha olyan mint egy hajlektalanszallo az kb ugyanaz mint amilyen helyzetben jelenleg vagyok, csak ott nem utnenek. Ennyi az egesz
2023. máj. 11. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Keress olyan munkát, ami fizet szállást akkor. Pl whc, man at work, alfa.
2023. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Nincs penzem. Az egyetlen segitseg ez a dolog lenne. De felek
2023. máj. 11. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell pénz, fizetik a szállást...
2023. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es mit egyek egy honapig? Hogyan tisztalkodjak? Latszik h sose voltal igy
2023. máj. 11. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem. Nekem az jött le, hogy van ellátás. Első körben csak a gyerek gondozása, szoba takarítása és a mosás vár rád.

Ha adnak vedd el, ha ütnek szaladj el...mondta nagyapám

2023. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, majdnem anya otthonba kerültem,párom perpill utcán van, nekem csak szerencsém volt, hogy a családom magához fogadott, de ja, én biztos nem voltam még így... majdnem utcára kerültem a 7 hónapos babámmal, egy exem meg anno engem is vert, rendőrt kellett hívnom rá. De persze, fogalmam sincs róla, milyen lehet. Majdnem 10 éve volt, de olyan szinten ráment az egészségem, hogy egy ovis gyerek adagja amit bírok enni. Engem anno falhoz vágtak, menekültem mint egy állat, pénzem sem volt. Szerinted nem tudom, min mész keresztül?
2023. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!