Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen egy hajlektal...

Miskolcon milyen egy hajlektalanszallo? Mire szamitsak 23 eves nokent? Budapesten "jobb" lenne hajlektalan lenni?

Figyelt kérdés

Nincs hova mennem. Par nap mulva hajlektalan leszek. Miskolc a legkozelebbi varos, viszont Miskolcon mindig olyan hajlektalanokat latok hogy azok inkabb csovesek nem hajlektalanok....ha olyanok vannak egy hajlektalanszallon en inkabb elalszok ejszaka valami eldugott lepcson valahol a belvarosban.

Furdeni gondolom lehet a szallon es adnak enni is, telefont tolteni lehet meg internetezni igaz? Mivel nem lesz bejelentett lakcimem munkat eselyem sem lesz talalni?

Azon gondolkozok azt hazudom a varosba par embernek hogy elhagytam a penztarcam nem tudok haza menni,hatha adnak penzt es abbol telekocsival elmennek Budapestre. Kb 3000ft.

Szerintem ott tobb lehetoseg van még hajlektalankent is.

Nem akarok koszos csoves lopos hajlektalan lenni, es nem is leszek az, de Miskolcon csak azok vannak.

Mit tudtok errol az eletrol? Ki lehet ebbol labalni?

Budapesten lattam sok mosogato munkat el lehet menni mosogatni is nem kell lakcim naponta fizet, Miskolcon semmi ilyesmi nincs. Mosogato munkabol valahogy ossze gyujtenek egy szobara aztan meg rendbe jonnek.

Szerintetek mit csinaljak ebben a helyzetben?


2022. ápr. 15. 23:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Felek attol is hogy ne adja az isten megeroszakolnak vagy ellopjak a telefonom ami az egyetlen vagyonom. Ha ez se lesz munkat se tudok keresni meg semmi
2022. ápr. 15. 23:55
 2/33 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu kommentet nem kerek. Ez van es kesz.
2022. ápr. 15. 23:56
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

vannak munkásszállós munkák pl gyárakban, élelmiszerüzemekben

vagy idősekre vigyázás, au-pair (baby sittelés)


esetleg próbálkozhatsz egy plébánián segítséget kérni

2022. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

ami még adhat szolgálati lakást, az az állatgondozó


.

2022. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
ja és még egy: a munkaügyi ivatlatól is lehet 1 évre valami lakhatási segítséget igényelni. (nem tudom hogy van pontosan.)
2022. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, hogy ez történt veled. Bárcsak tudnék segíteni. :(
2022. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Au pairhez erettsegi kell, nincsen. Semennyi penzem nincs 500ft-om van, nem tudok gyarakba menni mert nincs penzem utazgatni. Ameddig felvesznek 6x haza kell jonni meg vissza. Sajnos az egyetlen ut a hajlektalansag , csak az alvassal meg a tisztalkodasi dolgokkal leszek bajban , nem kellesz penz buszjegyekekre sem mert varosban leszek. De szerintem a pesti utat még atgondolom. Ott tobb a lehetoseg
2022. ápr. 16. 00:03
 8/33 A kérdező kommentje:
5. A munkaugyibe nem segitenek
2022. ápr. 16. 00:04
 9/33 A kérdező kommentje:
4. Tapasztalat ,vegzettseg nelkul lenne eselyem allatgondozo munkat talalni? Az a baj oda is penz kell elutazni meg azokra a napokra ameddig nem kapok fizetest
2022. ápr. 16. 00:05
 10/33 A kérdező kommentje:
Budapesten a mosogato munkak valoban csak annyi hogy jelentkezel be mesz es dolgozol?
2022. ápr. 16. 00:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!