Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha valaki...

Mit csinálnál ha valaki direkt rádköhögne az utcán, buszon? Velem többször is előfordult.

Figyelt kérdés

Múltkor buszon direkt leköhögtek többször, de rácseszett mert nem kaptam el.

A busz középső részében ültem és a mellettem lévő másik oldali ülőhelységből csinálta. Gondolhatjátok melyik utazótípus csinálhatta.

A másik amikor egy tök üres utcán jön velem szembe és direkt akkor köhög amikor elmegyek mellette.


2023. máj. 14. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem is direkt leköhögnek csomószor, legszívesebben pofán verném őket csak nem szabad az a baj
2023. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék mit csinálni.


Nem dísznek van az immunrendszerem, már évek óta nem voltam beteg még a covid is messziről elkerült.

Lényeg hogy nem szabad túlzásba vinni a higiéniát, vagyis mindent is fertőtleníteni, mert azzal ellustul az ember immunrendszere.


Busszal nem járok, az utcán meg lehet hogy nem szándékos volt, csak pont akkor jött rá.

2023. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Odébb mennék..
2023. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Általában nem direkt csinálják csak oltári nagy parasztok és eszükbe se jut elfordulni esetleg a kezüket/könyökhajlatukat a szájuk elé tenni.

Sajnos a saját anyám is úgy közlekedik a lakásban hogy köhög bele a világba. Érdekes módon én nem így csinálom, szerintem nem is erre tanított engem.

Rohadtul utálom egyébként. Sajnos nem egyforma az immunrendszere mindenkinek, nem tudom miért ne lehetne tekintettel lenni egymásra.

Én például ritkán vagyok beteg de akkor nagyon. Próbálok vigyáni magamra mert nagyon nem vicces 12 órákat állva betegen ledolgozni vagy akár gyereket ellátni úgy hogy a lábamon nem tudok megállni.

2023. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Pofonverdesném vagy állonrugdalnám
2023. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Utólag gondolatban maximum, a valóságban csak néznél bambán hogy ez most mi volt?! :D
2023. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Velem az volt, szinte mesebe illo tortenet, hogy harom even at nem utaztam. Nem lattam anyukam, a szulohazam. Oke, ketto ev a covid, utana utlevel lejart, repteri kaosz, volt oka. Es halistennek a talalkozas csodasan sikerult. A gepen senki nem kohogott. Visszafele az amugy kongo ures repuloteren egy ferfi mikor pontosan szembe kerult velem, kitatotta a pofajat, felem fordult, es olyat kohogott, hogy vissza is tudta volna fogni meg, viszont az arcomon ereztem a froccseno nyalat. Ketto nap mulva lazas lettem es pozitiv teszt. A ferjem, aki velem volt vegig, de ot nem kohogtek pofan, nem lett covidos. ( Teszt utan elbujtam masik szobaba.)

Igazabol nem a kerdesre valaszoltam, de olyan klasszikus, hogy azert sem akartam maszk nelkul vasarolni ket eve meg, mert mondtam, nem egy vadidegen tehentol akarok beteg lenni. Akkor legyen ez egy szep utazas, buli, eletunk legjobb napja, vagy a nagyon vart hazalatogatas. Raadasul nagyon enyhe volt.

De. Szaradjon le mindene, aki bele a vilagba, se kez, se zsebkendo. Lehet latni azert, mikor valaki tenyleg nem tehet rola.

2023. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja, az nagyon tipikus, mikor valaki ures utcan akkor kohog, de bele a vilagba, mikor pontosan veled szembe er. Szerintem egy tudat alatti kenyszer ezeknel, hogy na, itt vagyok.

Fiatalon, mikor nagyon csorgattak utanam a nyaluk ferfiak, gyuloltem azt, altalaban olyan kis sunyi pondrok, ezek krakogtak bele az arcomba. Nem ugy, hogy kikezdenek. Inkabb olyan tudat alatt a nyalas kopetemmel megizellek teged.

2023. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom maszkban vagy….
2023. máj. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!