Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akárhányszor vannak barátaim,...

Akárhányszor vannak barátaim, mindig jobban lesznek egymással mint velem. Ez nem is baj addig amíg már az én jelenlétemben beszélnek az ő dolgaikról és szinte le se s*arnak. És ez már többször is előfordult. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyél féltékeny, ne görcsölj ezen és majd másképp fogod látni.
2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nen vagyok féltékeny, csak zavar, hogy nincsenek olyan barátaim. Nem tudok nem görcsölni. Hogy kellene?
2020. nov. 2. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegyél valami olyan dolgo(ka)t az életedben, amire felnéznek az emberek.

Most lehet azt mondani, hogy aki szeret az úgy szeret barátként, ahogy vagy. Azonban egy idő után én is elvesztem a "motivációmat" azok iránt a barátaim iránt akik megálltak egy helyben az életben és semmi sem történik velük. Ez főleg akkor igaz, ha ráadásul még nem is tesznek ellene. Egyszerűen "kiábrándulok" ilyenkor az adott emberből. Emberileg ettől még nem lesz egyik barátom se rosszabb, és nem is nézem le őket ilyen téren. Viszont elmúlik az az érdeklődés vagy "vonzalom" ami alapja egy barátságnak.


Lehet azt mondani, hogy "na milyen barát vagy te, ha csak emiatt barátkozol". Nem, NEM CSAK emiatt barátkozok. Viszont kell egy egészséges egyéniség és személyiség az embernek, amire fel tudnak nézni a többiek és érdekesnek találják őt.

2020. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit csináljak a "megállás" ellen? Hogyan legyek érdekes? (Nagyon köszi a válaszokat😘)
2020. nov. 2. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (nem mindegy, hogy 16, vagy 30) Ha elmondod, kifejtem, hogy mire gondolok.
2020. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és fiú vagy-e vagy lány?
2020. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 F
2020. nov. 2. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Na akkor még egész jó helyzetben vagy- Egyáltalán nincs veszve semmi. Ha 30 lennél akkor elég szűk lenne a mező amin mozoghatsz.


Ha van lehetőséged és tetszik valamilyen sport (persze csak ha még nem tetted meg), akkor mindenképp kezdj bele. Ha visszahúzódó vagy, akkor is! Ne ess bele az én és a mások hibájába, hogy mindig csak halogatták a dolgot majd kívülről néztem, hogy milyen jó közösségek vannak így középiskola/egyetemen a sportegyesületeken belül. Tényleg lehet az bármi, kosár, foci, de még röpi is, sőt általában ott a legjobb a hangulat és egyáltalán nem lányos sport. (ráadásul még a lányok szemében is pozitív)


Ugyanez igaz a hangszerekre is. Ha tetszik valami hangszer, kezdj bele azonnal. Vagy ha belefér, csináld a sportot és a zenét egyszerre.


Tanulással ha nem állsz jól, azt is feljebb tornázhatod picit.

Akár egy nyelvvizsgára is elkezdhetsz készülni.


Akárki akármit mond, a külsőségek is sokat számítanak. (Persze itt most nem az adottságokra gondolok, hanem arra a részére, amire kihatással lehet az ember).

Öltözködés, haj, izmosság ---> kisugárzás.

Ha megteheted próbálj a neked legjobban álló dolgokat felvenni, és ne csak az egyszerűségre és a kényelemre törekedj.


Próbálj arra törekedni, hogy ne légy egysíkú, ha van lehetőséged ismerkedj minél több emberrel.


Természetesen ha azok közül amiket felsoroltam van olyan, ami már igaz rád, vagy éppen nem teheted meg, akkor elnézést!

2020. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!