Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokhat le valaki a...

Hogyan szokhat le valaki a sok nyavalygásról és ócsárlódásról, akinek tényleg szívás az élete és csak a rossz dolgok érik folyamatosan, meg minden rosszul alakul neki?

Figyelt kérdés
A sok nyavalygás, ócsárlódás viszont zavar másokat, egy ritka hulladék élet mellett hogy lehet leszokni róla?
2023. máj. 14. 11:26
 1/1 anonim válasza:
100%
Csak gondolj arra mielőtt megszólalsz panaszkodni hogy az emberek 99%-át egyáltalán nem érdeklik a problémáid. Ha kérdezik csak mondd hogy jól vagy minden oké és kész. Biztos van legalább 1 olyan ember az életedben akinek néha kiöntheted a lelked és megkönnyebbülsz. Nem kell mindenkit mindenbe beavatni. Ezt sajnos saját tapasztalatból mondom. Csípj ki egy egy apró pozitívumot a mindennapokból, akármilyen jelentéktelennek tűnő dolgot, pl fuu de klassz felsőt láttam a neten, stb.. és elindul egy pozitív irányba haladó beszélgetés. De semmiképp ne vezesd ilyenkor vissza a szálat abba az irányba hogy fuu de klassz de ugyse tudom megvenni mert csoro vagyok most és szar az egész. Azt gondolom ezt nagyon tudatosan lehet csak csinálni amíg nem rendeződik annyira a lelked és a körülményeid hogy ne kelljen játszmázva beszélgetni. Kitartás
2023. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!