Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Lyuba névről mia véleményetek?

A Lyuba névről mia véleményetek?

Figyelt kérdés
A suliban halottam erről a névről először nekem tetszik bár az igaz hogy nem magyar név de szerintem szép a hangzása.

2023. máj. 15. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ljuba
2023. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam!
2023. máj. 15. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
vicces
2023. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyelvtörő.
2023. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel nekem akkor tessék: [link] 88 számú név...
2023. máj. 15. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Ljubov orosz név általános becéző alakja, a jelentése és a hangzása is szép számomra.
2023. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne higgy el mindent, amit a hálón találsz. A blog szerzője egyértelműen nincs tisztában az idegen/orosz nevek helyes átírásával... magyaros átírásával, illetve - ha jól látom - váltogatja az angol, a magyar és a fogalmam sincs milyen átírást. A 88-as nevet egy átlag magyar (pláne, ha oroszul sem tud, hisz a fiatalabb nemzedéknek nem volt kötelező) nagy eséllyel "jubának" fogja olvasni.

Csak néhány név (random, ahogy művelt magyar mondja... bocs:)

Násztya, Dása, Marija, Darja, Natasa, Jekatyerina, Jana, Olja, Ljubov/Ljuba, Uljana, Zsenya (a Jevgenyija becézése), Zsanna (Bicsevszkaja:)...

Nem orosz, sokkal inkább angol név: Kate, Catherine, Elizabeth, Christina, Alice (oroszul Alisza)... és nem is sorolom, ez a blog hemzseg a hibáktól.


A Ljubov amúgy - a #6.-hoz hasonlóan - hangzása és jelentése miatt is egyik kedvenc orosz lánynevem. (Vera, Nagyezsda, Ljubov - hit, remény, szeretet)

2023. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem túl erotikus magyar környezetben ez a név. Úgy hangzik, mintha "lyukba". Szóval mintha ez a csaj csak egy lyuk lenne, és felszólítana minden csávót, hogy csakis kizárólag a szexualitás tárgyába számítsa, vegye őt; nem egy teljesen nőnek, egy embernek.

Szóval nem adnám.

Meg egyébként hangzásra sem tetszik. De szóval, az első, ami eszembe jutott; már amiatt se adnám. Meg még szóval a hangzása sem szép.


Hallottam amúgy nemrég a Juditnak egy új változatát, olyan , mint a Judit és az Edina egybevonva; amik egyébként külön-külön is szép nevek; és nekem egybe' is tetszik.


Judina.

Szerintem menő; és akkor add pl ezt, nekem tetszik. Kicsit hasonló. :):)

2023. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy Juditot, akinek Juda a beceneve. Szerintem az jobb lenne.
2023. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!