Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a Véleményed a Vlagyimir...

Mi a Véleményed a Vlagyimir névről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 15:51
A kérdező szavazást indított:
Gyönyörű
Nagyon szép
Közepesen szép
Kicsit szép
Semleges
Kicsit csúnya
Közepesen csúnya
Nagyon csúnya
Ronda
89 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy Vladimirt ismerek (nem gy-vel), ő jópofa, Vladinak szokták hívni. Utóbbi becenévről mindig egy bizonyos vámpir ugrik be :D
2020. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban, orosz vezetéknévvel tökéletes.
2020. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Klasszikus példája annak, hogy a szülő kibszik a gyerekével azért mert neki feltűnési viszketegsége van.
2020. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik, ha szláv a vezetéknév is. De egy Kovács típusú vagy németes névhez béna.
2020. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
83%

Putyin jut róla eszembe.


Magyarországon szerintem nem hangzik jól. Oroszul becézve: Vova. Na de itthon senki nem fogja az eredeti orosz nevén becézni. Vlagyi lesz belőle vagy valami ilyesmi.

Ha nem akarod a gyerekedet nevetség tárgyának kitenni, akkor szerintem válassz másik nevet.


Ne a saját kreativitásodat akard kiélni a gyerekeden, hanem gondolj arra, hogy neki ezzel egy életet le kell élnie emberek között.

2020. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha Oroszországban éltek, akkor oké, de az itteni nyelvben nagyon hülyén hangzik, ne csesszél ki a gyerekeddel azért, mert láttad Putint félmeztelenül lovagolni!
2020. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Csak Vladimír alakban anyakönyvezhető.

[link]


Ennél ütősebb keleti szláv férfi keresztnév nincs is, jelentése nagy/híres uralkodó.

Olyan gyermekhez illik ez a név csak Magyarországon, akinek a szülei ukránok vagy oroszok és erre büszkék is.

2020. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Oroszorszagban biztosan okes, de igy magyar fullel hallva, nekem nem tetszik. Biztos nem adnam a gyerekemnek, hogy aztan agyonra szekirozzak az iskolaban!
2020. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Magyarországon ne, ha a szülők nem szlávok.
2020. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Putyin.


Nem adnam gyereknek, mindenki Putyinra aszocial.


Ez olyan mintha Adolfot adnal. Na vajon kire aszocial?

2020. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!