Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet bármi bajom, ha ma...

Lehet bármi bajom, ha ma nagyon sok vizet megittam?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy túlsúlyos vagyok. Fogyózom.. és hogy ne legyek éhes, meg ne egyek annyit, hétvégén sokat iszom. De ma extrém sokat ittam..


Mármint 100kg felett vagyok és megittam ma reggel 8 óta kb 9 Liter vizet..


2023. máj. 20. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Bajod nem lesz tőle,max sokat jársz pisilni. De valami normálisabb életmódot alakíts ki,mert ezzel nem sokáig fogod kibírni. A szervezetednek szüksége van csomó tápanyagra, vitaminra,ami a vízben nincs meg. Egyeztess dietetikussal vagy személyi edzővel.
2023. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmi bajod nem lesz, max hogy sűrün kell pisilni járni. A vesédet átmossa legalább :) Annal, ha nem eszel semmit, jobb, ha fehérjeturmixot iszol. Az emésztésed jobb lesz és nem áll neki raktározni a szervezeted.
2023. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Éppenséggel lehet belőle probléma, ne csinálj rendszert belőle.

[link]

2023. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
9 liter vizet? az rengeteg.
2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Eszem rendesen, nem csak vizet ittam ma. Vittem be tápanyagot is.

Úgy értettem, hogy ettem, de nyilván annyit, hogy deficitbe maradjak.

2023. máj. 20. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Akik azt mondják nem lesz tőle bajod, nem tudják, miről beszélnek. Ahogy a túl kevés folyadékfogyasztástól, úgy a túl soktól is lehet bajod. Kimossa az ásványianyagokat és felborítja a szervezeted háztartását. Most még jobban kellene erre figyelned, mert jön a nyár, egyre melegebb lesz, többet izzadsz, és nagyon beteg lehetsz tőle. Egyszer én is megszívtam 2 hétig az ágyat nyomtam. Nézz utána a "szervezet só-víz háztartásának"
2023. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
#6 igazad van, erről én is hallottam plusz anyám ápoló.
2023. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most akkor az lehet, hogy azért igénylem a sok sót a kajákba, mert nagyon sok vizet iszom? Vagy ez hülyeség?


Ezen a téren tájékozatlan vagyok.

2023. máj. 20. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

#4 vagyok.

igaz hogyha sokat iszik az ember , akkor az ásványi anyagokqt is ki fogja pisilni. 9 liter folyadéknál már elég súlyos a dolog, de nem lesz bajod ne aggódj csak ne igyál ilyen sok vizet.

2023. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Anyám így került kórházba,felborult az elektrolit háztartása.

Egy hétig kapott infúziót. Szóval csak óvatosan.

2023. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!