Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene a...

Ha választanod kellene a legjobb fiú barátod közt és szerelmed közt kit választanál?

Figyelt kérdés
A legjobb fiu barátodat a neten ismerted meg és csak ott is beszélgettek. És amelyiküket nem választod azzal többe nem beszélhetnél. Pl a szerelmed választod akkor a fiú barátoddal soha se beszélhetnél többé. Csak hogy érthető legyen a kérdés

2023. máj. 24. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Fiú barát
Szerelem
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a neten sok a csaló, ezért sajnos neten nem születhetnek "Legjobb" barátságok, mert egy netes embertől nem tudhatod, hogy mikor fog hátbaszúrás érkezni. Így tehát a szerelmemet választanám.
2023. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Naná, hogy a húsvér párkapcsolatot kell választani. Most komolyan, mit ér egy netes chatelgetős "baráti" kapcsolat? Nem is nevezném azt barátinak igazából.
2023. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
egyértelműen azt, ahol a másik nem egy féltékeny óvodás, aki folyamatosan hisztizik ha fél percre nem rajta csüngök.
2023. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rising Phoenix ***** válasza:
89%
Eleve nem tudom elképzelni, hogy a páromnál bensőségesebb baráti viszonyom legyen bárkivel, így nem lenne nehéz választani. Illetve, ha bárki választásra akarna kényszeríteni, hogy kivel beszélhetek és kivel nem, azt az illetőt se igazi barátnak, se társnak nem tudnám nevezni.
2023. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet.
2023. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az a kerdes, amin egy nagyon kicsiket se gondolkoznek. Legalabb anyamat irtad volna.
2023. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Minek olvastam el?!
2023. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
A párom, aki az igazi társam, soha Nem várna el ilyet tőlem. Nem választanék. Vagy, amelyik arra próbálna kényszeríteni, hogy válasszak közülük; azt Nem választanám. Mert aki szeret, az a barátaimmal együtt elfogad. Különben Nem tisztel, ha el akar tiltani engem valamelyik hozzátartozómtól. Valamelyik másik szerettemtől, aki fontos nekem.
2023. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik választásra kényszerít, azt dobnám ki az életemből.
2023. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Az egyedüllétet választanám. Birtokló, toxikus, irányításmániás gyökerek adnak olyan feltételeket hogy vagy xy vagy én. Köszi de ilyen emberek nem kellenek az életembe.
2023. máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!