Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Választanom kellene a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kellene a kapcsolatom és a legjobb barát között? Garantált zöld kéz az ötletekért

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnöm. 19 évesek vagyunk. Tudni kell rolam hogy örök szingli vagyok, soha nem volt még senkim ugy. Vagy nekem nem tetszett az illetö vagy én neki, röviden senkivel se passzoltam. Ez most megváltozott. Viszont feltünt hogy a legjobb barátnöm tartozkodo lett nem annyit beszélünk hiába is keresem. Feltünt hogy akit eddig szidott (3. Barátnö) most olyan szinten össze melegedtek hogy csak néztem mi ez a nagy barátság. Már mondtam neki hogy attol hogy van valakim nem fogok a barátokat elhanygolni ( ugyan ugy járok velük bulizni, ha hivnak bárhová megyek csak van ahova egyszer nem tudtam mert nem értem rá) nem is lehet azt mondani hogy sokat beszélnék a fiumrol mert igazábol ha kérdez rola és válaszolok alig mesélek mert feltünt hogy nem is érdekli igy nem mesélek csak hogy jol megvagyunk és ennyi) mit tehetnék? Hiába akarom fenntartani a barátságot ha igy viselkedik/viselkednek. Féltékeny lenne? Ezt meg nem értem mert ö is szép lány tudna találni fiut ha nagyon akarna.

A legnagyobb baj mégis az hogy kezdek ez miatt haragudni rá.. Ha neki régebben volt valakie egy rossz szot nem szoltam meg ha talizni akart bármikor rá értem nem irigykedtem. Mit tehetnék? Most tényleg választanom kéne? Nem akarok. Nem örülnie kéne hogy boldog vagyok? :(


2015. máj. 17. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy feltekeny, de szerintem ideje lesz mostmar komolyan beszelned vele. Mivel a 3. baratnotoket is kibeszelte, lazan kibeszelhet most teged is... Oszinten he nem valtozna meg, en nem beszelnek vele tobbet, hiszen ahogy te is mondtad nem hanyagoltad el ot, igy csak max.hisztizik.

A lenyeg, hogy beszeld meg vele!

2015. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell valasztanod. Vegre boldog vagy valakivel a baratnod meg nem kepes elfogadni hogy mar nem o van az erdeklodesed epicentrumaban. Hagyd fortyogni maganak csinaljon amit akar! Te mindent megteszel hogy fentartsd a baratsagotokat o meg szemet veled. Fogd meg ultesd le kerdezd meg hogy mi a frasz baja van?! Vagy elmondja es megoldjatok valahogy vagy mond meg neki hogy pke de amig nem viselkedik veled normalisan ahogy erdemled hanyagoljatok a baratkozast. En akkor is a baratnom mellett alltam mikor elkezdett egy olyan fiuval jarni akirol honapokig aradoztam es akibe fulig szerelmes voltam. Aki azert feltekeny mert a baratja boldog az nem igazi barat.

18/L

2015. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Eleg gyerekes dolog, hogy elkezd hanyagolni, csak mert van baratod... ennyit er ezek szerint neki a baratsagotok. Nefoglalkozz vele, legyel kedves vele, de ha elutasito, ne eroltesd a dolgot. Inkabb keressen o ismaganak pasit...
2015. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Dobd ki a barátnődet mint azt a bizonyos macskát. Egy kapcsolat sokkal többet ér. Ha ő nem képes elfogadni hogy neked van valakid akkor nem is volt soha az igaz barátod. Fájó de ez van. De ha annyira nem akarsz választani akkor miért nem beszéled meg vele. 19 évesek vagytok istenem. Csak meg lehet beszélni. A pasidat semmiféleképpen ne dobd ki. Főleg ha örök szinglinek nevezed magad.

18/f

2015. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az ilyen nem is igazi barát! én is voltam hasonló szituációba!
2015. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátod mit szól ehhez? Ő is úgy viselkedik, hogy választanod kell? Ha nem, akkor ő tényleg szeret! Ha mégis választanod kell válaszd a pasidat! Nem igazi barátnő az aki el akar szakítani a szerelmedtől... legalább is szerintem. Szóval, ém a helyedben megbeszélném a dolgokat a barátnőmmel. Az a legjobb, ha tisztázzátok az ügyet. Ki tudja, az is lehet, h félreértés van a dologban.
2015. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát érdekes barátnő az biztos és most nem akarok rá egyéb jelzőket, de valahogy sántít nekem, hogy tényleg olyan jó barátnőd-e. Barátok örülnek egymás boldogságának, nem viselkednek így. És igen, az élet néha választásra kényszerít. Boldog vagy a kapcsolatodban? Akkor ne habozz! Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy hanyagold a barátnődet.Légy boldog és tedd boldoggá a barátodat, de agyalj egy olyan barátnőn, aki úgy tűnik nem érdemli meg.
2015. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!