Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha az életben...

Mit csinálnátok, ha az életben egyetlen egy dolgot meg nem történtté lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

(Meg aki a szerelmi kapcsolatát tenné azzá, neki sincs garanciája hogy majd a következő(k) jobb lesz es nem rosszabb.)

Talán a gyerekkori traumáimat lilvidálnám amik miatt el van cseszve a felnott életem is

2023. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10es, azért szerintem csak azért nem kizárni valamit a múltból, mondván a jövőben is megtörténhet, elég fura gondolat. Ennyi erővle minek élsz, holnap úgyis meghalhatsz.


Pl én szívesen megnemtörténtté tenném, hogy átestem a COVIDon. Az ízérzékelésem 10-20%-a oda, csak erős fűszeres cuccoknak érzem az ízét azóta. 2 éve...

Persze, holnap is elkaphatom, de akkor az elmúlt 2 évem életminősége jobb volt, nyertem rajta 2 évet.

2023. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert ez olyan mint a sz.rnak adni egy pofont. Nem olyan mint a mjnek eszünk ugyis éhesek leszünk.
2023. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Igen nincs garancia hogy jobb lesz a következő szerelmi kapcsolat, DE attól még van olyan hogy az illető köszöni szépen de azt az egyet szeretné meg nem történtté tenni!

Jó példa lehet erre az a szegény nő akinek kinyomták a szemeit (link)!

Úgyhogy igen sok olyan párkapcsolat van amit sokan szeretnének meg nem történtté tenni (ki ezért, ki azért, embere válogatja).


[link]

2023. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

De attol johet ehy masik bántalmazo neki is aki meg is öli vagy mashogy nyomoritja meg.

Ahol egy már betalált..

2023. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15:

És ki mondta hogy nem jöhet? De jelen pillanatban HA megkérdezik akkor azt választaná amit éppen akar!

Ezt a kérdést szerinted inkább közvetlenül a halálunk előtt kellene feltenni, hogy lehessen válogatni az addigi rossz történések közül (hátha jön rosszabb is)?

2023. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor nezd mint egy hullamvasutat. Egyszer fent egyszer lent. Kitörölsz belől egy lenti hullamot. Huha. Azért egy varázserőtől többet várnék.
2023. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!