Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig elégedetle...

Miért vagyok mindig elégedetlen az életemmel?

Figyelt kérdés

Ha látom mások kapcsolatát, akkor az enyémet már egyből nem látom olyan jónak. A barátommal 2 éve együtt vagyunk, de azt érzem hogy kezd elegem lenni ebből a kapcsolatból, hogy eszébe se jutott idáig megkérni a kezem, és már kissé frusztrált is vagyok emiatt, mintha kevesebbet érnék. Mindig gondol rám, meg figyelmes, ilyesmi, de ezt mégse teszi meg, pedig én belül nagyon vágyom rá.


Beszéltünk már erről, amire a válasza az, mindig az hogy majd.


Miközben a volt osztálytársam kezét már 1 év járás után megkérték, és már kb. egy fél év múlva már meg is lesz az esküvő. Gondoltam mert azon a pasin látszik, hogy a volt osztálytársamért odavan, sokszor kap rózsacsokrot, meg gyakran járnak romantikus vacsikra is éttermekbe, meg sokat nyaralnak, kirándulnak, persze hogy gondolni való volt, hogy hamar meg is kérik a kezét.


2023. máj. 26. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert sz@rabb az életed és ezt te is látod. Rosszabbul mennek a dolgaid. Most, hogy ez mitől van, azt nehéz megmondani. Vannak szerencsés emberek, akiknek mintha fentről egyengetnék az útját, és vannak akiknek folyamtosan akadályok gördülnek az útjába.

Én is szoktam látni, hogy mások mennyivel könnyebben jutnak előre mint én. Ezzel nincs semmi probléma.

Inkább azzal van a probléma, amikor meg akatják magyarázni, hogy benned van a hiba, meg te csinálsz valamit rosszul és nyomják az élethazugságokat.

2023. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!