Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett az...

Nem vagyok elégedett az életemmel. Nem vagyok boldog. Miért kínzom magam? Vagy mit tettem hogy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés
Krónikusan kevés növekedési hormon szindrómám van és kezelik , akkora vagyok mint amekkora lennem kell , vagy lettem volna akkor is ha semmi bajom sincsen.És minden nap azon aggósok vajon mekkora leszek ?. Kicsit más a második és harmadik lábujjam úgy értem picit összenőtt az aljuk,de ez az egész családban így van és az anyukámnak is ilyen, és minden nap azon filózok vajon ha mégis egy őrült belém szeret meglátja a lábujjam és elmegy a kedve az egész dologtól. Sokan az iskolába mondják hogy de alacsony vagy , meg hogy ügye tudod hogy picit másak a lábujjaid. És én ilyenkor a fejébe ordítanám hogy te meg egy ronda segfej vagy ..DE még sem teszem mert azt akarom hogy szeressenek. Úgy érzem magam mintha én nem is lennék ember mintha valami más lény lennék és már nem megyek ki senkivel sehova , mert most is a sírva írom ezeket a dolgokat: Mit tegyek , én nem tudok tovább így élni?!

2013. aug. 24. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nemed? korod? magasságod?

amúgy egy egyszerűbb rutinműtéttel szét lehet választani a lábujjakat:) csak dokihoz kel menni vele, hát na

2013. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
13,Lány,154
2013. aug. 24. 18:27
 3/22 anonim ***** válasza:

óó, 13 vagy még... még pár év, eléred az 156-8at, az bőven elég

de amúgy a 153 is elég:D én imádom az alacsony lányokat:D olyan kis aranyosak:)

csak kicsit idősebb vagyok nálad, és van barátnőm.. de majd lesz más, lánynál nem baj, ha alacsony:)

mondom, lábujjat meg tudnak műteni, csak egy kis vagdosás az egész:) de amúgy sem néz ki olyan parán:)

úgyhogy fel a fejjel, tök jó vagy Te így is:)

19F

2013. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha valaki igazán szeret, akkor nem a lábujjaid alapján fog ítélkezni. A suliban meg, sz*rd le őket és ordítsd a pofájukba hogy ők tökéletesek és csak a másikat nézik meg állandóan. Védd meg magad és ne engedd, hogy bántsanak érzelmileg mert minnél jobban látják, hogy összetörsz lelkileg annál jobban csinálni fogják. Ha ismernélek tuti szeretnélek :)
2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13/F
2013. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ezt így kijelenteni mondjuk azért bátor dolog:D
2013. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát azért szokták mondani a fiúk hogy szép vagyok meg hasonlók , és most írtam annak a másik lánynak hogy PL. idézem :Emlékszel amikor azt mondtad hogy össze van nőve a lábujjam ... Hát képzeld az nincs összenőve pusztán ilyen , Anyukámnak , Nagymamámnak és elődeimnek ilyen, és szerintem semmi baja , ha nem teszik ne nézd , én sem nézem a fejed!
2013. aug. 24. 19:15
 8/22 anonim ***** válasza:
LOL Ez jó húzás volt csak így tovább. Küldj magadról képet és a lábujjadról és megmondom, hogy van e mit szégyelni :)
2013. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira nincs az összenőve mint Aston Kutchernek volt vagy van tényleg csak egy kicsit... ááá komolyan
2013. aug. 24. 19:21
 10/22 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2013. aug. 24. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!