Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha valaki egy...

Zavarna titeket ha valaki egy jelenléti ívről kilesné a neveteket, rátok keresne Facebookon és ezután rátok írna Messengeren úgy, hogy még sose beszéltetek? Csak látott már valahol

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna
2023. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon. Viszont ha nekem tetszene meg valaki nagyon ( nem csak egye-fene), en is mindent el akarnek kovetni, hogy kozelebe kerulhessek.

Ez esetben nem mondanam el, honnan ismerem, csak akkor, ha joban lehetunk.

2023. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, nem kejgyilkos az, aki meg akar talalni egy neki tetszo embert, ha mas lehetoseg nincs. Szoval nyugodtan.
2023. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Zavarna, mert az ilyen embernek a jellemével komoly probléma van és rendszerint több más is kiszokott az ilyen egyedről derülni. Mint például más házastársa cégének a vagyoni helyzete utáni kzutakodás. Igaz az adott esetben nem jelenlétiről, hanem más TB-s papíron volt az adott fazon feleségének a neve, ott látta a nénike, hogy az adott nő saját cégben melózik. Utána már könnyű volt a cég után kotorni, árbevételt megnézni, és utána fazonnál jelentkezni-mint hősszerelmes:DD
2023. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarna, ha normális szöveggel ír rám.
2023. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Mondjuk én az a típus vagyok, aki dolgokról szeret beszélgetni, nem ilyen "szia mizu???" jellegűen. Egyszerűen engem nem hat meg az, ha valakinek tetszik (vagy nem tetszik) a képem, anélkül, hogy bármit tudhatna rólam.

lSoha nem működött még az, mikor valaki csak a semmiből beszélni akart. Nem tudom, hogy mit mondjak, aztán mondog valami random hülyeséget, amire két tipikus válasz van. Vagy az ilyen "nemár, tényleg?" és halott a téma. Vagy azt hiszik, hogy szarkasztikusan mondtam valami direkt hatalmas kamut. Akkor meg azt hiszik, bunkó vagyok.


Ha valaki beszélni akar velem, akkor annak legyen rendes oka. Még ha ilyen teljesen rnaom dolog is, hogy "láttam X a telefonod háttere, szóval szereted ezt a dolgot? Mert én is". Vagy "láttam olvasol egy könyvet, milyen?".


De nekem a sima "dungnálak" meg "tetszel", ez nem. Ez olyan... semmi. Oké? Jó neked? Vagy erre mit kell válaszolni?

2023. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Vizsgajelentkezés, tárgyfelvétel idején rendszeresen megtalálnak hogy cseréljünk. Pedig ott is csak egy listán van a nevem. Meg én is írtam már lista alapján emberekre, hogy mi volt múlt órán amiről hiányoztam ha nem volt az adott csoportban ismerősöm. Senki nem vette zokon, mindenki normálisan válaszolt. Más miatt miért ne lehetne megtalálni akár engem, akár mást? Amíg nem megy át zaklatásba és lekopik ha nincs érdeklődés addig szerintem mindegy.
2023. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2023. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem írnék neki választ.
2023. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar (ameddig normális stílusban írnak), többször jártam is már így, igazából. Bár eddig csak egyetemen, amikor csoporttársak utolsó hetekben írtak, hogy mi a követelmény az adott tárgyaknál, vagy hangzott-e el valami extra fontos infó, amikor nem tudtak jelen lenni az órákon.

Kivétel nélkül mindenki nagyon rendes volt, volt, aki vagy 5x meg is köszönte.

2023. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!