Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én voltam a hibás vagy a...

Én voltam a hibás vagy a portás? 20F

Figyelt kérdés

Van egy portás aki valamiért nem bír engem, mikor már nem kellett maszk akkor is kinézett direkt magának és odajött basztatni hogy hol a maszkom. Mindig csúnyán néz rám, nem tudom mi a baja.


Aztán most kint álltam haverommal a létesítmény előtt (direkt nem akarom leírni hogy mi) és cigizett a haverom. Erre kijön a portás hogy itt nem szabad cigizni azonnal dobja el meg így meg úgy lesz... Én abba a pillanatba idegbeteg lettem és mondtam neki hogy szépen szóljon mert úgy szájon vágom hogy leég a bajusza, erre elkezdett nekem még jobban szájalni már közel álltunk egymáshoz és rálöktem egyet és megütöttem kétszer amitől ő elesett, (nagyon ideges voltam) utána ráordítottam hogy álljon föl de már közben a haverom húzott arrébb és gyorsan haza hozott.


Szerintetek? Ő kezdett el velünk kiabálni... Ha kiderül akkor anyáméknak hogy meséljem ezt el?


2023. máj. 27. 18:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Te voltál a hibás, valószínűleg ki volt írva, hogy mekkora körzeten belül tilos a dohányzás, meg nem tudom, milyen létesítményt, de nagyon sok előtt direkt ki van jelölve a dohányzóhely.

Még ha nem is volt oké a kezdeti stílusa, nagyon-nagyon nem normális, hogy te egyből szájonvágással fenyegetőzöl, én ott rögtön mondtam volna, hogy vegyél vissza vagy rendőrt hívok, erre te még képes voltál lökdösődni meg megütni? Ezt garázdaságnak hívják.


A leírásod alapján valami utolsó putrinövendék vagy, aki gengszternek hiszi magát.

2023. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem tudom eldönteni, viszont ha a haverod tiltott helyen dohányzott, akkor jogosan szólt (az, hogy ezt milyen stílusban tette, már más kérdés), ugyanis adott esetben őt is felelősségre vonhatják, ha nem tartja be a szabályokat.
2023. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az öklödben kéne hordani az agyvelődet, hanem a fejedben. Egyszer majd súlyos testi sértésért megismered, milyen az előzetesben ücsörögni. Izomagyú hülyegyerek.
2023. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a portásnak. Ha tilos a dohányzás, akkor TILOS!!


Nem tudom mit olyan nehéz ezen megérteni.

2023. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1# Hát ha jobban szájal mit csináljak? Nem fogok bocsánatot kérni a semmiért.

Sehol nem volt kiírva hogy hol szabad dohányozni.

2023. máj. 27. 19:21
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
#5 És szerinted ha valaki "szájal", arra oké testi sértéssel válaszolni? A vadonban nőttél fel, vagy mi?
2023. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tarzan ennél kulturáltabb volt.
2023. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő nőtt fel a vadonban, én csak reagáltam a viselkedésére.
2023. máj. 27. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De a reakciód rosszabb, mint egy dühös csimpánzé.

Szégyellem, hogy egy fajba tartozunk.

2023. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez nem az én gondom már.
2023. máj. 27. 21:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!