Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon zavar,hogy manapság...

Nagyon zavar,hogy manapság minden az instáról szól?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar baromira?

Egy barátnőmmel akivel régen voltunk nyaralni együtt, elmentem külföldre pár hete.

Annyira zavart,hogy konkrétan órákat csesztünk el a fotók miatt.

Úgy éreztem,hogy csak azért mentünk el,hogy legyenek képeink.

Nem élveztünk szinte semmit mert mindig a képek voltak fontosak.

Ha nem lettek jók a képek akkor elromlott a kedve és tök rossz volt a hangulat.

Nem élveztük az ottani ételeket mert csak olyat ettünk ami jól néz ki a tányéron, nem ittunk csak olyat ami jól néz ki a képen.

Nem néztünk meg nevezetességeket, vagy ha igen akkor csináltunk egy fotót és mentünk tovább.

Miért kell ez? Mármint én miért nem vagyok ilyen?

Ez a normális most? Mindenki ezt csinálja vajon?

Annyira úgy érzem,hogy lecsatlakoztam a világról,hogy az hihetetlen.

Tök rossz,hogy senki nem éli meg a pillanatot.

Úgy érzem ufo vagyok mert én ezt nem csinálom.

Tök kívülállónak érzem magam.

Ti mit gondoltok erről?


2023. máj. 28. 12:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Én azt se tudom mi az az insta. Gondolom vmi internetes dili. Az én fiatal koromban még számítógépek sem voltak. Ezzel csak arra célzok, hogy ezek nélkül is életben lehet maradni, méghozzá nagyon jól. Te döntöd el, hogy mit engedsz be az életedbe.
2023. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

#5

Nyitott vagyok az új társaságra, viccen kívül :)

2023. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rohadtul zavar. Benne vagyok egy nagyon gáz álláshirdetéseket és interjúkat kitárgyaló csoportban, és valaki posztolt oda egy képet egy álláshirdetésről, amibe bele volt írva hogy a jelentkező a facebookját és instáját is küldje el, hogy "le tudják csekkolni". Aztán valaki írta kommentben, hogy ne álszenteskedjünk, minden munkáltató megnézi a jelentkezőt a közösségi oldalakon. Na szerintem ez a rohadt gáz... Nekem azért van Facebookom hogy tudást szerezzek (pl gyertya készítős és kutya nevelő csoportokban vagyok benne), és hogy a szeretteimmel kapcsolatban maradjak. Mikor már feltűnően nem hasonlít rám a profilképem, mert jópár éves, akkor kirakok egy újat, meg valami passzoló borítóképet. Semmi más nincs kint rólam. Instagrammom csak azért van mert vannak olyan tartalomgyártók, akik ott osztanak meg híreket az alkotásaikról (Helluva Boss készítője pl). De ott még normális profilképem sincs, nem hogy bármilyen tartalom. Akkor most emiatt nem fogok megkapni egy állást, mert nem pakolom ki a fejemet meg minden egyes napomat a netre??? Kiábrándító, de komolyan.
2023. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%

Se Face-m, se Instám, se Twitterem, se Messengerem, se Snapem, se Viberem.

Én egy őskövület vagyok, ami az életfelfogásomat illeti. Nem posztolok, nem like-olok, nem selfizem.

Nem is értem, mire jó ez az életvitel...


Vagyis tudom, de nekem nem lételemem, hogy mások pozitív visszajelzésére legyek kiéhezve. Jól eső persze, ha olykor elismerik azt, aki vagyok, de ez a like-olgatás, posztolás függés alja...


A semmiből akar a civilizáció élményt mázolni... Az egész modern világ csak egy illúzió, egy hazugság. Én köszönöm, nem kérek ebből, így az Instából sem...


Lehet, jó kis lepontozásokat kapok, de nem fogom magam szembe köpni a %-ért...

2023. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
nekem pl semmi sem szól róla, simán mert nem használom.
2023. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Számomra az furcsa ha valaki nem használja.

Elszigetelődni sem akarok azért a többi embertől.

Nem lakatlan szigeten élek.

Viszont túlzásnak tartom azt ami manapság megy.

2023. máj. 28. 23:15
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

Mi ebben a fura? Ebéd után átmentem haveromhoz, szereltünk, közben dumáltunk egy jót. Kora este meg átmentem egyik rokonomhoz simán dumálgatni.

Egyikhez se kellett se instagram, se facebook, sőt még a telefonomat sem vittem magammal egyikükhöz se, és mégsem voltam elszigetelve.

2023. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem egy alkalomról beszélek. Egy napot eltölthet az ember így.

De ha valakinek semmilye nincs és semmit nem használ az furcsa.

Egyik véglet sem jó szerintem.

2023. máj. 28. 23:25
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa.
2023. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem kell,hogy egyezzen a véleményünk :)
2023. máj. 28. 23:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!