Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sajnálják azt a hegymász...

Miért sajnálják azt a hegymászót az emberek?

Figyelt kérdés

Most a napokban eltűnt valami hegymászó csávó, nem hallottam róla eddig semmit, de szerintem a legtöbb ember is így van ezzel.

Aztán most mindenki úgy csinál mintha tényleg nagyon fontos lett volna az ő életében. (Mármint random emberek sajnálják mintha fontos lenne nekik).

Ez mire jó? 2 hét múlva emlékezni se fognak erre. Miért kell megjátszani most mindenkinek?


2023. máj. 28. 20:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%

Milyen egyszerű lélek vagy te kérdező! Az a fajta, akinek hiába is magyaráz valaki. Ne vedd magadra, sokan vagytok ilyenek.


(Személyesen én sem ismerem a "csávót", de nyomom követtük napok óta, és drukkoltunk, hogy sikerüljön neki.)

2023. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
66%
Azért fognak rá emlékezni, Erőss Zsoltra is emlékszik mindenki, pedig már 10 éve halott. Meghalt egy ember, akihez azért arcot kötött mindenki. Általában sajnálni szokták az emberek, ha valaki fiatalon meghal, legyen az öngyilkosság (pl vonat elé ugrás) vagy autóbaleset. Csak olyankor általában nem kötnek nevet, arcot a személyhez, de őket is ugyanúgy sajnálni szokták az emberek. Természetes dolog, akinek van empátiája, hogy együttérez mások iránt.
2023. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmam sincs. Az én apukám tavaly kerti munka közben kapott szívrohamot és azonnal meghalt. Ledolgozta az életét és munka közben halt meg, mégse érdemel egy apróbetűs kis cikket se sehol. Meg a többi több ezer ember sem. Mert mi nem költünk 20 milliót, hogy értelmetlenül próbáljunk megmászni egy életveszélyes hegyet. Az a hős, akinek sok pénze van és baromságot csinál.
2023. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%

Én nem sajnálom! Egy felelőtlen ember volt aki a családjára fittyet hányva, elment kockára tenni az életét!..


19-re húzott lapot, nem nyert!

2023. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 qkker1 ***** válasza:
55%
Azért, mert nem vagyunk olyan érzéketlen tuskók, mint te!
2023. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok érzéketlen, csak semmi közöm az emberhez. Ő saját magát ölte meg.
2023. máj. 28. 20:41
 7/42 A kérdező kommentje:
1# Nem tartom magam egyszerűbbnek mint egy átlag ember. A kommented teljesen értelmetlen, semmit nem írtál benne.
2023. máj. 28. 20:41
 8/42 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!


Ha semmi közöd az emberhez akit Suhajda Szilárdnak hívtak, ha úgy gondolod, hogy nem érdekel téged akkor mi a f@sznak tetted fel a kérdést? No sense. Ne foglalkozzál vele , menjél aludni szépen.

2023. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20%
De az kemény, hogy összesen egy napot nem keresték.
2023. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Én azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok arra hogy miért viselkednek értelmetlenül az emberek. De látom, nem csak ebben a témában amit feltettem. Szintén egy értelmetlen válasz. Ha téged nem érdekel, és nem is tudod megválaszolni (mert nyilván nem) akkor miért jöttél ide? Nem érzed magad bohócnak kicsit?

Az hogy megpróbáld megmondani hogy mit csináljak az meg már csak vicces, szánalmas.

2023. máj. 28. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!