Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év körüli férfiként milyen...

20 év körüli férfiként milyen érzés bérelt szobába lakni Budapesten?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki így él?

Mennyire "kellemes" életforma ez?

Gondolkodom rajta , hogy így lassan 21 éves le lépnek otthonrol egyenes be a belvárosba egy kiadó szobába igazából csak aludni fürdeni jarnék oda estére. Így mennyire elviselhető más mellet lakni?


2023. máj. 30. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal kellemesebb, mint hajléktalanként.
2023. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom lakótárstól függ, de azt megválaszthatod.


Én jól elvagyok koliban már 3 éve. Most fogok csak albiba költözni a párommal.

Mi a konkrét félelmed?

2023. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy vad idegen emberekel kellene egy házon osztozkodni:D
2023. máj. 30. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem opció, hogy ismerőssel kerestek lakást?
2023. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyadek olyan ……ok lettek volna,mint az enyemek ,akkor barkivel jobb eggyuttelned.
2023. máj. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 éves nőként laktam albérletben lakótárssal, sokkal jobb volt, mint otthon, teljesen szabad voltam, nem kellett a lakótárssal megbeszélnem, hogy mikor hova megyek, hívhattam vendégeket éjszakára is, ha akartam akkor napokig a szobámban dekkoltam egyedül. Aztán megismertem a barátomat és vele mentem egy másik albérletbe, persze vele sokkal jobb élni :D


Ja és ráadásul én egy vadidegen sráccal költöztem össze, akit aznap láttam először, hogy aláírtam a szerződést, előtte csak Facebookon kerestem meg, hogy azért beszéljünk pár szót. Nem, nem erőszakolt meg és nem szeretett belém :D

2023. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván szar, de minden élethelyzet relatív.

Nekem az is pokoli lenne, ha 100 négyzetméter alatt kéne élnem, más meg bármit megadna egy saját szobáért.

2023. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó
2023. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!