Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rokonoknál ti el tudtok menni...

Rokonoknál ti el tudtok menni komfortosan wc-re?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy nagy dilemma ez az idegen helyen wc-zés. Na most valami hasonlóba csöppentem.


Úgy hozta az élet, hogy itt kell aludjak unokatesóméknál, de nem tudom úgy elengedni magam, hogy sikerüljön valamit kipréselni magamból, pedig próbálkoztam már.


Aki volt már hasonló szituba, mi segitett feloldódni?


22/n



2023. máj. 31. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Én nagynénéméknél voltam régebben napokat és eleinte furcsa volt de segített amikor a kedvenc szàmomat dúdoltam közben.
2023. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Én plö ott kakálok, hugyozok ahol épp rám jön. Telibe f*som, hogy kinél, minél. Teljesen önző módon ilyenkor csakis a saját szükségleteim kielégítése érdekel! :)
2023. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én idegen helyen sokszor úgy oldom meg, hogy pl. korán reggel felkelek elintézni, amikor még mindenki alszik, vagy este, amikor már. Így megvan a kellő “egyedüllét”.

Illetve ha reggel leöntesz egy-két kotyogós kávét, akkor úgyis eléggé kell már menned, hogy ne kelljen erőlködni. :D

2023. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Valahogy egyből tudtam, hogy egy nő kérdezi ezt...


Elárulok egy titkot: mindenki sz*rik. És mindenkinek büdös, sőt, néha hanggal is jár.


Ezt tartsd a fejedben.

2023. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3/ Reggel nagy a sürgés forgás este pedig sajnos mint ma is, nem megy, hiába próbálom... 😓
2023. máj. 31. 23:16
 6/13 A kérdező kommentje:
4/ Igen, ezzel nem mondasz újat, csak ezek hiába tények, attól még nem lesz egyszerűbb...
2023. máj. 31. 23:17
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Oké, de akkor kelj fel a sürgés-forgás ELŐTT. Simán felkelhetsz korahajnalban is, elintézed, aztán még visszafekhetsz aludni. Sokan járkálnak ki éjszaka pisilni, simán elintézheted így a nagy dolgot is.

Ha meg ennyire nem megy, ne erőltesd, menj el akkor, amikor már nagyon kell. Táborokban nekem is sokszor kimarad egy-két-három nap, aztán elmegyek, amikor már tényleg kell. Ha csak ritkán van ilyen, semmi bajod nem lesz belőle, ha nem mész el minden nap. Erőltetni pedig nem egészséges.

2023. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Rokonoknál közelebbi ismerősöknél még hugyozáshoz is sokszor inkább ráülök a wc-re mert úgy halkabb és tuti 1 csepp sem megy mellé véletlenül sem.


Én általában mindig azon aggodalmaskodok, hogy túl hangos lesz....


A nagy dolgomat vagy éjszaka vagy kora reggel szoktam ott végezni ha muszáj :)

2023. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Nem is alszok idegenben.
2023. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Nehezen megy. Eleve a más napirend, kaja miatt is. Aztán a legtöbb helyen tuti az ebédlő meg a nappali közelében van a vécé, mindenki hallja, hogy te kimentél, kínos.
2023. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!