Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig tartott, ameddig...

Mennyi ideig tartott, ameddig beletanultatok annyira a munkátokba, hogy napi szinten komfortosan tudtátok végezni és nem kellett más segítségnyújtására támaszkodni? Emellett magát a konkrét munkakört is leírnátok, amiben dolgoztok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Tanulj normális szakmát. Csak az sofőrködik aki minden másra alkalmatlan és még egy burgert sem tud önállóan készíteni a mekiben. Nem kell feltétlenül diplomás szakma, akár a mozigépész is jobb mint a kamionozni.
2023. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rising Phoenix ***** válasza:
94%
Ügyvezető vagyok, eredetileg hasonló építőipari cégnél voltam irodai adminisztrátor. Az ottani irodavezető teljesen alkalmatlan volt arra a munkára, ezért vett fel segítséget maga mellé. Aztán hamar leesett neki, hogy ha elpofázom a tulajdonosoknak, hogy eddig azért nem ment neki egyedül, mert totál szétszórt és beleszarom módon vitte az irodát és nem azért, mert túl sok munka egy embernek. Hálából, hogy rendet raktam az évek alatt felhalmozott szarkupacban, kirúgatott mielőtt kiderült volna, hogy szinte egyedül csinálok mindent, amit eddig ő túl soknak titulált, és zavarta az online vásárolgatásban. Sebaj, elindítottam a saját cégem, legalább tudtam mivel jár majd az irodavezetés és nem ért meglepetés. Lényegében nem tőle tanultam, hanem abból, hogy hogyan kell észrevenni a hibákat egy gépezetben és azt helyrehozni utólag, illetve elkerülni, hogy újra megtörténjen.
2023. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, honnan szedted, hogy én sofőr vagyok??
2023. máj. 9. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
1 hónapot kaptam annó, hogy tudom-e csinálni dupla netto fizuért vagy maradok pénzügyes. De a kasszázást (házi pénztárkezelés) akkor sem úsztam meg, mert nem volt hajlandó az akkori főnököm levenni rólam. Magam sem hittem úgy igazán benne, de tényleg bele lettem dobva ugymond a mélyvízbe.Második hónaptól már termeltem.Az idősebb kolléganőm annó anyám helyett anym volt, tőle tanultam sokat, figyeltem..
2023. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4+ Nagyon gyerek voltam akkor még 23-24.
2023. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

1 Te meg tiszteld azokat az embereket akikből élsz, akik helyetted húzzák az igát, miközben te az íróasztalnál dolgozol. Ha ők nem lennének te nem lennél sehol.


Nem vagyok sofőr, de ismerem a fajtáját az ilyennek.

2023. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
4 éve dolgozom a jelenlegi helyemen, de még mindig van, amiben segítség kell. Hozzáteszem, a többieknek is, mivel nem vagyunk szakemberek, csak betanultunk.
2023. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
betanított munkába 1-2 nap. Csoportvezetői pozit úgy vettem át 2 év után, hogy nem volt hivatalos betanulási időm, mert 2 év alatt az összes ügyfél nyűgjével találkoztam.
2023. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1-1,5 év.
2023. máj. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 hónapom volt a betanulásra, utána a kollegina elment szülni. Onnantól full egyedül voltam. Értelemszerűen őt nem hívogattam, ha kérdésem volt (pedig voltak bizonytalanságok bőven még utána). Szerencsére tudtam máshoz fordulni, de nem vártam el, hogy egész nap a kezem fogja valaki. Igazán komfortosan úgy 3 hónap után éreztem magam, mikor már jöttek a komolyabb sikerélmények és volt látható eredménye a munkámnak. Képzés -fejlesztés területen vagyok.
2023. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!