Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire irigy a...

Miért vagyok ennyire irigy a focisták életére ?

Figyelt kérdés

Top focisták életére (Mbape, Messi, Ronaldo, Neymar stb.) annyira irigy vagyok.. ami tudom, hogy nem jó dolog, de nem tudok ellene semmit tenni.

Annyi pénzük van megszámolni se tudják, szeretik őket az emberek, példaként tekintenek rájuk… szerintem minden ember ilyen akarna lenni , mint ők, de ez a tehetség nem adatik meg sok embernek..



2023. jún. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Pont a kérdésben válaszoltad meg. Mert annyi pénzük van hogy meg se lehet számolni, rajonganak értük, példaképek, van tehetségük. Normális hogy irigy vagy. Szerintem valamilyen szinten mindenki az.
2023. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is irigy vagyok rájuk, de ők még hagyján, az NB1 sztárjai már irritalnak is, marha bosszantó, hogy nemzetközi szinten ilyen 0 focistáknak is milyen menő élete lehet itthon, ezt a szintet mi is tudnánk ha arra kondicionaltuk volna az életünket, így még idegesítőbb az egész, az hogy világsztár legyek ahhoz párszor újra kéne születnem, jobban eltudom engedni.
2023. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, normális, sokan irigyek rájuk, vagyis inkább sokan tekintenek példaként rájuk.


Én pl nem. Nem akarok híres lenni. Gazdag sem ennyire. Az emberek így is kedvelnek (azok, akiket én is kedvelek). Példakép vagyok valakinek, de nem akarok nagyon sokaknak az lenni. Tehetségem máshoz van.


Kérdésedre a válasz: azért, mert nem vagy elégedett a saját életeddel. Hiányolsz dolgokat, amik nekik megvannak. Úgy érzed könnyebb dolgog lenne a helyükben, jobb életed stb.

2023. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok irigy rajuk. hullanak mint a legyek. Minden pénzük megvan, de a többségük magánélete romokban. Nekik mi a él az életükben? 120. luxusautó megvétele.. nem ad nekik vissza annyit, mint nekem egy drága, nekik aprópénz autó.
2023. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mbape kukis csajára is irigy vagy ?
2023. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"vagyis inkább sokan tekintenek példaként rájuk."


Max a gyerekek, de amikor felnősz, realizálódik benned hogy te sose leszel már focista, a pályán pedig veled egykorúak vagy fiatalabbak vannak már. Én őszintén már nem nézek focit pár éve, a régi focistákra nem voltam irigy, felnéztem rájuk, a mostaniak fele olyan tehetségesek, de 2x akkora sztárok, celebek a közösségi média miatt, ráadásul velem korúak, zavar hogy többre vitték, penzesebbek, hiresebbek, vonzóbbak, azt csinálják amit szeretnek és hogy ez a hátrány behozhatatlan is.

2023. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a jo oldalat latod, rengetegen fenyegetik oket ok nelkul, konkretan testor nelkul emberek koze nem nagyon mehetnek, sokuk elete rengeteg lemondassal es hihetetlen sok munkabal jar, csak azt te nem latod.


Persze az igaz h focibol elnek ami egy jo munka es vegtelen penzuk van lenyegeben. De nehogy azt hidd h nincsenek problemaik.

2023. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert valóban irigylésre méltó egy átlagembernek, hogy valaki a hobbijából, játékból meg tud élni nem is akármilyen színvonalon. Engem is zavarnak pl az influencerek, akik sok esetben életükben egy percig nem dolgoztak alkalmazottként sehol és mégis lakást tudnak venni maguknak, utazgatni, új cuccokat kapnak ingyen stb. Én meg dolgozok 40 órákat és mégsem engedhetek meg magamnak ennyi mindent, pedig ezek az influencerek semmivel sem jobbak nálam és más dolgozó fiataloknál. Sőt... Persze, hogy az ember irigykedik és igazságtalannak érzi.
2023. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!