Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Radics...

Miért van az, hogy Radics Peti “facebook idióták” videóiból akármelyik szereplő állítólagos bejegyzésére rákeresel a facebookon, nem dob ki semmit?

Figyelt kérdés
Elvileg ki kéne dobnia ha ugyanazt írod be a facebook keresőbe, mint amit az ember leír a nyilvános bejegyzésébe. Nekem nagyon kamuszagúnak tűnik az egész sorozata Radicspetinek

2023. jún. 1. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy az emberi butaság nem ismer határokat.

Ahogy azt is elképzelhetőnek tartom, hogy néhány dolgot, hogy viccesebb legyen, megváltoztat.

De azokat a jelenségeket - nem tudom emberi lénynek hívni őket - akiket bemutat teljesen valósnak tartom

2023. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségi jogok miatt bizonyos dolgokat megváltoztat.

Például Hamza Alex(a) régi énje is szerepelt az egyik videóban. A félig kicenzúrázott neve helyén nem is Alex és nem is Hamza állt, hanem Richárd.

2023. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg ki kéne dobnia ha ugyanazt írod be a facebook keresőbe, mint amit az ember leír a nyilvános bejegyzésébe. Nekem nagyon kamuszagúnak tűnik az egész sorozata Radicspetinek"


Igen, pláne amikor privát üzenetben írnak neki vagy épp rájön az ember, hogy belekerült a videóba és letörli a bejegyzését, mert nem akar égni még jobban.

2023. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, vannak régi posztok is, azokat átállíthatta privátra a tulajdonos vagy letörölhette.
2023. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Emberek álljunk már meg. Akikről videót csinált valószínű mélyszegénységben élők akik nem is tudnak radicsról a youtubeot meg plána nem ismerik. Azt meg el ne képzeljük már, hogy ezen emberek ismerősei hívták fel rá a figyelmet, hogy ne posztolgasson mert videót csinálnak belőle. Ezek az emberek mèg ha tudtában vannak akkor sem törlik a posztot mert nem érdekli őket. Emellett pl Rikárdó bejegyzése alá hogyan kerül egy “normális ember” kommentje, aki beleköt rikàrdóba. Egy értelmes ember azzal foglalkozik, hogy egy alighanem analfabèta miket ír ki facebookra és Rikárdónak kommentel vissza? El ne higgyük már. Az egész egy kamu szerintem.
2023. jún. 1. 22:28
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, persze, szerinted aki képtelen normálisan alapvető szavakat leírni, azzal foglalkozik, hogy provátra állítsa a bejegyzèsét vagy törölje azt? Ez egy vicc
2023. jún. 1. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már, hogy ne szólhatnának neki?


Meg alapból a legtöbb csoportban van moderálás és az ilyen droidokat akik oda bekerülnek valószínűleg kidobják és törlik amit odabüfögtek. Az emberek megtaggelik Radicsot és ha éppen látja akkor elolvassa és lefényképezi, onnantól kezdve mindegy, hogy eltűnik-e a poszt.


Szerintem 100% valós a facebook idióták.


Ha nem hiszed akkor ajánlom:

Orbán Viktor facebook oldalát vagy bármilyen politikai posztot. Olvasgass a kommentek között, annyi retardált állat ír oda, hogy azt olvasni is fáj sokszor.


Lépj be szimplán sok helyi adok veszek csoportba.

2023. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kitana. ***** válasza:
100%

Szerintem voltak benne kamuk néha, de tele van a Facebook idiótákkal, ezt a gyöngyszemet nemrég találtam pl.


[link]


Igazából annyira nem nehéz tényleg egy rakás ilyet összegyűjteni, ha betagelik direkt. Azt nem tudom, hova tűnhettek a posztok.

2023. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nekem az a kedvencem amikor volt egy poszt, hogy akit érdekel az állás az küldjön egy CV-t és meg volt adva egy e-mail cím.


Majd 3-4 ember beírta üzenetbe, hogy "CV"..

2023. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Egyrészt az egyik videójában elmondja, hogy direkt minden létező nevet megváltoztat, hogy ne legyen belőle jogi probléma.

És a legtöbb posztra úgy lel rá, hogy a követői betagelik őt kommentben. Ezáltal felhívják a posztok íróinak is a figyelmét, hogy ezt most látja a Radics is. És a facebook idióták baromi nagyot futott annak idején és elsősorban a prolik és diákok imádták, szóval elég sokan ismerték a nevét és a videósorozatát. És a legtöbben bizony törlik a posztjukat pont azért, mert kikerülnek videóba, akkor meg lehet őket találni, azt meg nem akarják.

2023. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!