Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 evesen egyedul voltam a...

19 evesen egyedul voltam a vilagon, es volt egy ferfi akivel szexeltem es futtatni akart. Mai napig ugy erzem hogy figyel engem. Ha ezt erzem, tenyleg igy is van? Sose lesz ennek vege?

Figyelt kérdés

Maganyos voltam, elveszett es talalkoztam vele. Nagyon nagyon naiv voltam, nem tudtam akkor még, hogy mennyire megalazom magam azzal, hogy lefekszem vele, raadasul szuz voltam. Amit lehetett mindent elrontott bennem.

Aztan hivott utana hogy megint fekudjunk le es ugy voltam vele, ha mar lefekudtem vele egyszer , lefekszek vele tobbszor is hatha belem szeret..istenem de hulye voltam. Kb 7x fekudtem le vele, a kocsiba ejszaka. Mindig csunyan beszelsz velem, megalazott testileg-lelkileg, de en csak azt akartam hogy szeressen. (Mai fejemmel isten orizz)

Elmondta nekem, hogy azt akarja hogy keressek neki, tehat futtatni akart. En ekkor megszakitottam vele a kapcsolatot, letiltottam stb.

Egyebkent mar nem faj ez az egesz, akkor fajt, megeltem a fajdalmat de ma mar csak az faj, hogy majd ha szerelmes leszek mar nem vagyok szuz, azota sem volt senkim.

Az a legnagyobb baj ezzel az egesszel, hogy ugy erzem hogy o mai napig figyel engem, es kerdezoskosik rolam masoktol..

30 percre lakik tolem, es vannak erre ismerosei ahol en lakok, tudom mert mondta.

En annyira felek mostanaban, hogy az utcara se merek ki menni egyedul..

Miert erzem ezt igy a semmibol? 19 eves voltam most 23.

Tenyleg igy lehet? Orokke kiserteni fog ez a rossz dontes?


2023. jún. 2. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Ha igy erzem, igy is van
Ne hallgassak a megerzeseimre
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Mar nevet is akartam valtoztatni a mult miatt..
2023. jún. 2. 19:47
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Keress pszichológust, költözz el. Egyébként nem hiszem, hogy figyelne.


Amiatt meg ne bánkódj, mert már nem vagy szűz: túl van misztifikálva a szüzesség.

2023. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki hibázik a múltban. Jól tetted hogy nem prostituálódtál, okos vagy.

Ha keres jelentsd fel,hogy futtatni akart... Eltelt 4 év,ha akart volna valami rosszat már megtette volna.

2023. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát kérd meg az ismerőseid esetleg a szüleid hogy jobban figyeljenek rád.

Esetleg menj a rendőrségre távol tartásit kérni nézz utána mikor és hogy lehet. Ha albérletben vagy akkor simán elköltözhetsz,ha saját a lakás/ház el kell adnod az sem lesz annyira nehéz ha jó lakóhelyről van szó.

Ismerkedj normális pasikkal.

amúgy a 3-assal egyet tudok érteni.

2023. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 azt ellenzem ha valakit akarata ellenére kényszerítenek de azt nem ha saját akaratából a saját érdekei miatt prostituálódik én egy ronda srác vagyok és nagyon örülök hogy van ilyen lehetőség.
2023. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!