Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar a világ?

Miért ilyen szar a világ?

Figyelt kérdés
Akárhova nézek mindenhol csak undok, kétszinü embereket látok mindenki elhiszi hogy különleges közben valójában mindenki csak egy nagy senki a nagyvilágban. Mindenki megjátsza mennyire önálló, és hogy vannak saját gondolataik de közben senki sem veszi észre hogy egy nagy látszat világban élünk ahol az a jó aki sikeres aki ki van gyúrva, gazdag és egyebek. Hol vannak azok a lázadó emberek akik szarnak a divatra, a rendszerre amiben élünk és úgy ánblokk erre az egész világra mert sajnos kezdem elvesziteni a hitem a világ felé. Ja és még miért van az hogy mindenki be akar kerülni egy adott csoportba lehet ez társadalmi vagy egyéb más, miért nincsenek olyan emberek akik önállóak egy kicsit ilyen magányos farkas jellegüek? Persze biztos hogy vannak valahol hisz én is ilyennek tartom magamat és biztos vagyok benne hogy vannak rajtam kivül is ilyen emberek csak én nem találok. És végül még egy dolog miért ilyen kegyetlnek és rosszindulatúak az emberek, más halálát kivánják, és ha kell pénzért ölni is tudnának, kétségbe ejtö. Eskü már ott tartok hogy az állatokat jobban szeretem mint az embereket, mivel ök nem kérnek mást csak szeretet és kész nekik nincs szükségük másra

2023. jún. 3. 21:56
 1/2 Lucifer-666 ***** válasza:
43%

Hallgass egy kis black metál-t...

https://www.youtube.com/watch?v=cMasq7kIpLs

2023. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

Levezetésképp pedig némi stoner rockot/doom metalt, elalváshoz:

[link]

2023. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!