Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "kipihenni" magad?

Hogyan lehet "kipihenni" magad?

Figyelt kérdés
Ez furcsa kerdes, tudom. Viszont semmi drama, meg egyebek. Egyszeruen csak az ember belefarad a korforgasba, es a minden nap ugyanolyan dologba. Ha egesznap fekudnek, jobb nem lenne.. nem is tudnek. Igazabol napi 20ezer lepeseim vannak. Mennyi ido kell, es mit kell tenni, hogy az ember elegedett legyen? Es azt mondhassa, hogy "na vegre" most igazan jo napom/oram/barmi volt? Es feltoltodtem, ujult erovel mehetek dolgozni.

2023. jún. 4. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy felpörgök hétvégéken annyit élek mozgok, kieresztem a gőzt, végre élhetek is feeling van, hogy hétfőnként visszaesni a munkamorálba, a malomba, mintha a monteverestről kéne lezuhannom.

Nálam meg ez a problem.


Mint amikor egy járó futó szaladó embert mindig heti 5 napra tolószékbe kényszerítenének. És amikor hétvége mint akit puskából lőttek ki. És amikor hetfő mint akit puskával lőttek agyon.

2023. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Ha nem élvezed a sétát, csak le kell tudnod a lépésszámot, hogy teljesítsd a magadnak szabott kötelező köröket, az nem pihenés. Keress olyat, amit örömmel csinálsz, attól töltődsz fel.
2023. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt javasolták, hogy próbáljak kifelé figyelni. Ez azt jelenti, hogy én sokat rágódom magamon és érdemes minél hosszabb szüneteket tartanom, egyszerűen félrerakni azt, hogy aggódom a sorsomon, a tökéletlenségeimen, a múltban elkövetett hibáimon. Félrerakom, mintha kinyitnék egy ablakot, amin valami érdekes látszik odakint és azt nézem. Séta vagy álldogálás közben is lehet csinálni odakint.
2023. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet velem, hogy hetkoznapokon a meloban dolgozom, hetvegen itthon. Falusi vagyok es hat.. nem igazan van csaladom. Minden hetvegen funyiras, haz, kert, stb.. senki nem csinalva velem vagy helyettem🙂
2023. jún. 4. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy füles a fejedre, és hallgass közben zenét, vagy a jútyúk tanfolyamot.
2023. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor dolgozd végig az életed a legvégén meg kérdezd meg ha már nem leszek ki csinalja akkor meg a fűnyírást?
2023. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mi lesz a szöcskékkel, ha te folyton lenyírod a füvet? :-) Ma már egyre többen hagyják el, ritkítják a fűnyírást, mert a hosszabb fű jobban védi a talajt a kiszáradástól, és így tudunk kicsit tenni az elsivatagosítás ellen. :-)
2023. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túrázz, utazz, bulizz. Amennyit csak tudsz. Ha te is olyan vagy, akit az aktív tevékenységek kapcsolnak ki, akkor így. Ha eszel húst, akkor fontolóra veheted a horgászatot is.
2023. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
65%
Nézd a jó oldalát. VAN HÁZAD, amit karban tudsz tartani.
2023. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én aktívan szoktam pihenni, múzeum, kastély. Engem az kikapcsol. Ha ahhoz sincs erőm, akkor fetrengés 24 órában, másnap meg melò. Ez van.
2023. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!