Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy fáradtabb...

Volt már olyan, hogy fáradtabban mentél vissza dolgozni szabadságról, mint ahogy megkezdted? Mi volt az oka, amiért nem tudtad kipihenni magad?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mobbing jelenség a munkádra egyszer már hatással volt valamikor?
2021. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem zajos kisgyerekes család okozott egyszer álmatlan éjszakákat nyaraláskor, akkor voltam így, meg amikor lakást vásároltam, és minden szabadságom ügyintézésre ment el, illetve szemműtét után fél évig a kontrollvizsgálatok miatt kellett szabadságot kivennem, ezek nem voltak pihentetők.

Érdekel, hogy másoknak mi okozott ilyet, hogy nem volt pihentető a szabadság.

2021. okt. 25. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is a pulyások rontottâk el több nyaralásom is. Tavaly volt szörnyű mikor halál komolyan minden tele volt hangoskodó gyerekekkel....aztán mikor a hazafelé tartó salzburgi vonaton is 2 idióta neveletlen kis korcs ült a nyakamba ki is borultam....na az nem volt pihenés, örültem hogy dolgozhattam, itt a cégnél vêgre nyugalom volt. Idén gyerekmentes hotelben szálltunk meg és têlen is csak felnőttekkel megyek haza.
2021. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag felujitassal toltottem a szabit.

Vagy sokat kirandultunk es tulterheltem magam. Probaltuk kihasznalni hogy nem a lapos Alfoldon vagyunk vegre..még egy hetig dagadt a labam meg fajt utana.

Maskor szinten par napos varosnezesre mentunk, ott is lejartam a labam , ha mar itt vagyunk mindent megnezunk jeligevel+ repules stb..masnap reggel meló volt.

Vagy sajnos csaladi problemak miatt kellett szabit kivenni, ott az idegi faradtsagot nem lehetett kipihenni. Persze a kirandulasos faradtsagok vahol jók mert fel is toltenek. De ha valami gebasz van az sokaig kisért szerintem.

2021. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!