Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy nem akarok...

Normális hogy nem akarok javítani a hiányosságaimon mert vannak olyanok is amiken nem tudok?

Figyelt kérdés

Nem az hogy nem akarok hanem úgy nincs igazán akaratom hozzá (hogy kijavítsam a kis apró dolgokat) mert vannak nagy hibáim is, mint például egy gyógyíthatatlan betegség, vagy olyan más dolgok amiken nem tudok javítani.

Kis hibák alatt azt értem hogy van kis pocakom, nem sportolok, sokat ülök, kéne fogszabi is, testtartásom is szar, ilyesmik.


2023. jún. 4. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel csak az a gond, hogyha meglennének a lehetőségeid, hogy a kis hibákon változtass, de nem teszed meg, akkor később, a már meglévő problémád mellé csak halmozódni fog az egyéb baj. Nem jó, ha az ember önsorsrontó.

Van egy kedvenc idézetem a Dokik-ból, remélem motivál valamennyit:


"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! (...) Az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni.".


U.i.: Ismerős a felvázolt probléma...

2023. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyis mind meghalunk.. De azt ne adjuk könnyen!

Kitartás!


Sport a mozgás ,javít a közèrzeten egèszsègen!

2023. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért választom a könnyebb utat mert félek a bukástól. Azért választom mert ez a könnyebb és ember vagyok, másrészt nincs is nehezebb út mert az sem változtatna a nagyobb dolgokon. Úttól független nem érném el.
2023. jún. 4. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szabad tudni mi az a bizonyos fogyatékosság?

Mint hasonló cipőben járó kérdezem.

2023. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!