Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy elolvasol...

Van olyan, hogy elolvasol messengeren egy üzenetet, de csak jóval később válaszolsz rá?

Figyelt kérdés

#chat #üzenet #Messenger #Váraloztatás
2023. jún. 5. 14:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer
2023. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Van. Ha ér annyit a másik, nem fogom kevesebbre méltatni csak azért, mert nincs időm egy átgondolt, normális válaszra épp.
2023. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha nem érdekes számomra, akkor egyáltalán nem válaszolok rá. Mindegy , hogy ki írta.
2023. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nincs okitelóm, így számítógépen nézek rá, így ha van időm, visszaírok, ha nem, akkor csak később teszem meg.
2023. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendszeresen. Amikor épp nincs dolgom, reagálok de addig nem. Max annyit, hogy "később válaszolok".
2023. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában eléggé sokszor előfordul, előtte csak elvétve.

Megnyitom, elolvasom, de ha pl. nagyon hosszú, tömény üzenet (és látszik, hogy a másik nem igényel azonnali választ), amire ott és akkor nincs elég időm és/vagy energiám reagálni, akkor később írok vissza. Vagy én is csak annyit megnyitáskor, hogy "válaszolni fogok később".

2023. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, gyakran. nem a telefonon élem az életem, majd válaszolok, amikor ráérek, meg kedvem van.
2023. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ha valamit csinálok közben, vagy véletlenül megnyitom, de nem érek rá válaszolni.


Általában akkor maximum két órával később visszaírok. Szerintem bunkóság várni napokat.

2023. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek egyszer világosan megmondtam, mikor nem érek rá, illetve milyen téma nem érdekel, vagy túltolja a videók, képek küldözgetését, és nem áll le, az is bunkóság, és erre nem bunkóság nem reagálni.
2023. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!