Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 eve abbahagytam egy iskolare...

2 eve abbahagytam egy iskolarendszeru 1 eves kepzest van ennek nyoma? Ha ujra beiratkozok nem fognak ram csunyan nezni az ott dolgozok?

Figyelt kérdés

3x jelentem meg az oktatason, de nem mentem tobbet.

Most ujra be akarok irazkozni, csak nem tudom van e nyoma annak, hogy 2 eve abbahagytam. Es attol is felek kicsit, hogy csunyan fognak ram nezni a tanarok/igazgato a beiratkozasnal.


2023. jún. 6. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Nem fognak csunyan nezni
Van nyoma es nem fognak orulni hogy ujra ott vagyok
4 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent szoltam nekik, hogy ugy dontottem nem megyek tobbet, nem csak eltuntem.
2023. jún. 6. 13:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Lesz nyoma, de miért néznének rád csúnyán?
2023. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert a beiratkozasnal is nagyon bunko volt velem az igazgato es csunyan beszelt. Nem tudom mi volt a baja velem. Es még igy, hogy abba is hagytam, attol tartok még bunkobb lesz
2023. jún. 6. 13:30
 4/6 A kérdező kommentje:
A tanarok rendesek voltak nagyon, en inkabb csak a beiratkozastol felek..mert az az igazgato nagyon gonosz
2023. jún. 6. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a száz ember közül pont téged fognak figyelni.
2023. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csúnyán néznek rád. Kifejezetten várják, hogy újra beiratkozz.
2023. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!