Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány származású vagyok, és...

Cigány származású vagyok, és közgáz végzettségem van,de ennek ellenére is kinéznek a nem romák. Jobban teszem, ha inkább kimegyek külföldre, és ott boldogulok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A romák nem néznek ki?
2023. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Sajat ceg v vallalkozas? Csaladi biznisz?

Az egyenisegeket /vezeto szemelyiseget/onallo szemelyiseget /nagyon csinos noket is kinezik a cegektol.

Nem biztos,h a szarmazasod miatt neznek ki. Lehet,h az nem erdekli oket,hanem lehet,h talpraesett onallo szemelyiseged van.

2023. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Igaz 20 éve már, de volt egy osztálytársnőm aki szintén roma volt, bocsánat a kifejezésért de a bőre is elég sötét volt.


elvégezte az egyetemet, sajnos nem talált állást itt Magyarországon, ő Londonba ment ki.


sajnos ez manapság sem változott sokat.

2023. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
igen jobban jársz de ott sem fenékig tejfölös az élet , több cigány haverom dolgozott külföldön őket az arabok nem kedvelté és azóta ők sem kedvelik az arabokat
2023. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De felvettek korábban irodába, de a kollégák egyfolytában bele kötöttek mindenbe, hogy semmit sem csinálok jól, amit rám bíznak!
2023. jún. 6. 21:33
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de nem tudom elhinni, hogy tanult emberként - normálisan öltözve, viselkedve, tisztességesen állva a munkához - kinézne bárki is!
2023. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos én elhiszem. Itt látszik meg, hogy ki az aki a cigányság esetében bizonyos jelenségeket ítél el, és ki az aki a teljes népcsoportot kivétel nélkűl gyűlöli pusztán a származásuk miatt. Az utóbbiakat csak úgy tudnám jellemezni, hogy utolsó utáni f@sszopó nácik.
2023. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom mi tévő legyek, mert már 28 vagyok, és nem tartok sehol az életben
2023. jún. 8. 17:21
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Gratula a végzettségedhez!

Nem vagyok roma, de elismerésem. Én nem néznélek/nézlek ki.

Ha itthon rosszul érzed magad, és azt érzed az a jó út, ha mész, akkor tedd azt. Sok sikert!

2023. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
36%

én inkább megnézném azt a papírt...


nafyon unom h sok cigó folyton sajnaltatja magát és kifogásokat mond h miért nem tanult tovább, de mégis nagyképűsködik h már volt ezer fele külföldön. de mégis mindig itt magyarországon látom és vannak az ilyenek. aztán maguk között gyűlölközve beszélnek a magyarokról. de akkor miért nem marad külföldön, ha már kint volt?


én japánba igyekszek. látástól vakulásig dolgozok és tanulok h minél előbb kimenjek.


ha valóban tanult vagy és becsületes, akkor azt mondom h igenis menj ki és maradj is ott. akár cigány, akár magyar az ember, már magyarországon senkinek sem lesz jobb. elrontották az egész országot mind a cigányok és mind a magyarok.

a magyarok is már elcigányosodtak.


a cigányok csak a segélyek és a pénzek miatt maradnak, de nem értem h minek lopnak és csalnak. ezt a példát pedig átadják a magyaroknak is.

2023. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!