Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettséggel lehetek...

Milyen végzettséggel lehetek menedzsment consultant, és melyikek azok a végzettségek amiket ha meglátnak a CV-ben egyből kiszórnak? (IT, közgáz elemző, pénzügy, számvitel)

Figyelt kérdés

Azokhoz szólnék, akik ilyen munkakörben dolgoznak. Ez engem nagyon érdekel. Tudom, hogy ez az a munka ahol a közgazdaságon belül tulajdonképpen mindenhez érteni kell. Pénzügy és számvitelen vagyok, gondolkodom rajta, hogy milyen mesterképzés lenne az, amelyik számomra a legjobb esélyeket biztosítaná.(MBA-n kívül)

Egyébként egy ilyen munkakörben nagy cégekhez milyen karrierút vezet? Hol lehetne jó ötlet gyakornokoskodni? Annyi él a fejemben, hogy van a McKinsey, a BC és a Bait, a nagy kutyák, de mit kell letenni az asztalra, hogy (nyilván nem az egyetem alatt vagy után, gyakornoki pozícióban, hanem már jó pár év szakmai tapasztalattal) hozzájuk be lehessen kerülni? Milyen gyakornoknak jelentkezzek? Milyen mester?



2022. febr. 26. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!