Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha egy lány...

Az normális ha egy lány rendszeresen jár igazolásért, és az orvos "vizsgálat" címkével minden alkalomkor le veteti róla a pólót, és fogdossa a hasát?! Kéretlenül?

Figyelt kérdés
8 osztályos nagyon csinos lány ha ez számít.
2023. jún. 6. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Kije vagy?
2023. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keretlen, mert o fordult az orvoshoz hogy beteg.
2023. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az igazolás kell, azonkívül nincs semmi komoly, attól még nem kéne fogdossa
2023. jún. 6. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom még fonendoszkóppal meg is hallgatja a légzését a hátán keresztül a perverz állatja, hogy is képzeli, nem is értem
2023. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f*sz ez a kérdés 😂 Olyan nincs hogy odamész az orvoshoz hogy cső bástya egy igazolást izzítsá már mer témazáró van ma matekból. Sok orvos még akkor se ír ki, ha egyébként van bajod, mert nem ítéli meg olyan komolynak, hogy az otthonlétet indokolna.
2023. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha megvizsgálja és tudja hogy nincs baja, akkor nem kapna igazolást. Szerintem itt valami más van
2023. jún. 6. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megvizsgálja és tudja hogy nincs baja, akkor nem kapna igazolást. Szerintem itt valami más van"


Most az a problémád, hogy a doki nem szemmelverés módszerével vizsgálja meg a hozzá érkező pácienst, hanem ténylegesen?

Meg hogy kéretlenül fogdossa a hasát... hát ne járjon a lány orvoshoz "csak igazolásért", és a doki hozzá se fog nyúlni. Ez a csak igazolás kell amúgy furán hangzik, mintha azt mondanád, "kamubeteg vagyok, csak nincs kedvem suliba menni"

2023. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te honnan tudsz erről? A kérdésed nem normális.
2023. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi protokoll: hát kopogtatás, tüdőmeghallgatás, has nyomogatás ( van-e elváltozás), széklet, vizelet rendben?, torokba nézegetés, stb.

Nos, ha minden rendben, fityiszt kapsz te, nem igazolást.

Lógóska.

2023. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!