Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hazudtam hogy van erettseg...

Azt hazudtam hogy van erettsegim, ha kerni fogjak es azt mondom koltozes miatt nincsen meg, akkor a fonokom mit tud tenni?

Figyelt kérdés

Egy elelmiszerboltba hivtak be interjura, sajnos nincs erettsegim de azt hazudtam, van.

Nem tudom fogjak e kerni tolem, de ha kerik arra gondoltam azt mondom,hogy koltoztem es elveszett.

A fonok mit tud tenni?

Le tudja kerni valahonnan?

Egyebkent nem feltetel az erettsegi ahhoz, hogy ott dolgozzak.


2023. jún. 7. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam hazudni, de az erettsegiben mindig. Soha nem lett volna munkam, ha nem hazudok. Viszont ilyen helyen még nem dolgoztam, csak kis maszek etterembekben/bufekben
2023. jún. 7. 13:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rossz pont lesz, ha kiderül. Gondolj bele, ha a legelején elveszíted a bizalmad, akkor utána vége a dalnak. Minden érettségi bizonyítványnak van száma, amit az adott intézménytől le lehet kérdezni (egyébként a diplomáknál is így van, nyelvvizsga biziknél is). Ha nem feltétel, akkor miért hazudtál?
2023. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert szegyellem, hogy nincsen.
2023. jún. 7. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Uristen…
2023. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha kiderulne, nem is akarnek ott dolgozni
2023. jún. 7. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ultimátumot adnék neked:

egy hetet a megkeresésére - és ha nem mutatod be legalább a másolatát, amelyről a száma alapján le lehet kérdezni bizonyítvány tulajdonosát, akkor kivágnálak.

Ha már a felvételi eljárás alatt képes vagy hazudozni, akkor nem is lennék már kíváncsi arra, hogy a munkahelyen meddig mennél el.

2023. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát én nem vennélek fel. Nem azért, mert nincs érettségid, hanem mert még ott sem dolgozol, és már át akarsz verni. Ezek után én nem merném rád bízni a boltot, az árukészletet, a kasszát, semmit.
2023. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És még valami!

Állami szférában gyakori volt, hogy az Ecseri piacon - feketén legyártott - "érettségivel" lubickoltak egy ideig képzettségüknél magasabb képzettséget igénylő beosztásokban emberek, de erről állapotról is lefújta a homokot az idők szele. Megbuktak - és bizonyára ki is lettek szórva a gépezetből.

Ideiglenes, apró sikereket fel lehet mutatni hazugságok árán, de előbb-utóbb minden hazugság kiderül - így vagy úgy, - tehát nem érdemes hazudozni!

Az meg már tényleg az emberi butaság mutatója, amikor tét nélkül hazudozik valaki, - sokszor már maga a hazudozó sem tudja, hogy kinek, mikor, miről, mit, ill. miért hazudozott, aztán csak tátog, amikor szembesítik azzal, hogy milyen szinten hülye!

2023. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
A céget is megbirságolhatják, ha a munkakör érettségi köteles besorolású. Simán kirúghatnak, ha kiderül, hogy hazudtál, és még rád is terhelhetik a kárukat.
2023. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Ha szükséges lett volna már kérték volna fénymásolni.
2023. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!