Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik hozzátartozóm kórházba...

Egyik hozzátartozóm kórházba van(idős) és azt mondta hogy a nővérek bántották, ezt hogy deríthetem ki?

Figyelt kérdés
Nyilván ha megkérdezem simán letagadhatják, ha ott vagyok akkor mindig megy a jópofizás, de nyilván nem olyanok.
2023. jún. 8. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, kérdezd meg a szobatársait, hogy láttak-e valamit. Másrészt vigyél be hozzá egy okostelefont, tedd fel töltőre és indítsd el rajta a hangfelvevőt. Kérd meg a hozzátartozód, hogy tartsa az éjjeli szekrényén az eszközt vagy olyan helyen, ahol jól hallható a beszélgetés közte és az ápolók között. Mégjobb, ha beállítod streamelésre úgy, hogy lezárt képernyővel is működjön. Kösd a lelkére, hogy azonnal hívjon vagy szóljon, ha történt valami, így nagyjából be tudod lőni az időt a felvételen, ahol az incidens történt.
2023. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tud semmit csinálni egyedül. Szobatársai is idősek, alig beszélnek, néha nem is lehet érteni.
2023. jún. 8. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A rokonod ép mentálisan? Mert anyám is mondogatott olyasmit, hogy azért nem ette meg reggelire a kefirt, mert "beleszórtak" valamit. Ami persze nem igaz.

És mondanám, hogy tuti nincs igazad, de sajnos kamaszkoromban kórházba kerültem és a mellettem fekvő idős nénit is megcsapkodták. Persze ment utána a nyájaskodás..

2023. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És hogy csapkodták meg?

Igen épp. Én legalábbis annak tartom. Mindenre értelmesen válaszol, de már egy kajálásban is elfárad, bizonyos dolgokat nem is tud egyedül enni.

2023. jún. 8. 20:21
 5/8 A kérdező kommentje:
ép*
2023. jún. 8. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
A nővér odaütött neki mosakodásnál és csúnyán beszélt vele.
2023. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pontosan hova?

Értem, köszi egyébként a hasznos választ. Valami tipped van még esetleg?

2023. jún. 8. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra emlékszem, hogy meg akarta mosdatni. A néni lassú volt - ahogyan az idősek -, és a nővér türelmetlen lett. Odacsapott a karjára és jól meg is rángatta. Amolyan "haladjunk már, nem érek rá ezzel szuttyogni" indulat tombolt benne.

Aztán észlelte, hogy én ezt láttam, és visszafogta magát.

Nem tudom, mivel lehet megelőzni. Sajnos nem igazán tudnád bizonyítani. A kaját is gyakran csak odateszik eléjük; ha meg tudják enni, jó, ha nem tudják megenni, nekik az is jó..

2023. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!