Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem vágyik egyáltalán semmire?

Figyelt kérdés

Nem vágyom semmire az életben.

Gyerekkoromban még igen, mikor kb 10 körül lehettem, csak aztán elkezdtem álmodozni, képzelegni arról hogy pl nagy házban lakom, van jogosítványom, kocsim, sikeres vagyok a hobbimban, viszont annyira elteltem ezekkel a képzelgésekkel, hogy már nem vágyom rájuk.


Elképzeltem, hogy sok kutyám van, hogy rengeteg állatot mentek és egész nap velük vagyok egy nagy kertben, de már unalmasnak tartom mindezt.


Konkrétan úgy tekintek minden vágyamra, mintha már megtörténtek volna, teljesen kiéltem ezeket az örömöket. Már nem zavar, hogy nem szeretnek az emberek, vagy hogy nincs pénzem, vagy hogy nem lettem sikeres, mert annyit álmodoztam minderről, hogy rájuk untam.


2023. jún. 10. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a tettek mezejére lépni amihez sosem késő.Teljesen más álmodozni, mint megélni az álmot.Gondolj arra, mekkora a különbség a közöt hogy kivered magadnak 10 perc alatt és a között hogy végig szeretkezel egy egész napot álmaid nőjével.
2023. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyák, meg csak várnak rád . . .
2023. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak mióta xanaxot szedek
2023. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak nyugalomra vágynék, - ami elsőre nem tűnik túlzott igénynek, - de ennyit nem kapok meg a kib@szott "élettől".
2023. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1# Nő vagyok. Amúgy nekem ugyanolyan, sőt néha jobb mint mással lenni. Annyira nem kötnek le az ilyen jól hangzó dolgok.


Sőt, legtöbbször csak jól hangzik.

Például elutazom ide - oda vagy csinálok valami új dolgot.

Ahányszor a tettek mezejére léptem - ahogyan Te magad is fogalmaztad - rájöttem hogy tényleg jól hangzik, de amikor ott vagyok tulajdonképpen semmi különleges dolog nem történik és unom az egészet.

2023. jún. 10. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas lehet így élni.
2023. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Miért?
2023. jún. 10. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó pár ideje már én sem váágyok semmire sem. Dolgozok, élem a mindennapokat, volt, hogy képzésre jártam, amiket nem hasznosítok, tehát egy minimál szinten vagyok, ami nem jó. (F)
2023. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!