Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt küldenèk már sírba a...

Mèrt küldenèk már sírba a 20-on èvesek a 30 felettieket?

Figyelt kérdés

Nem èrtem ,ha visszanèzem az èletem 35 fölött èrtem el szellemi teljesítő kèpessègem maximumát ,ès kinèzetre testalkatra ,erőben is, akkor tudtam hozni a maximumot.

Már 40 vagyok ,de elvagyok fainul ,nincs különösebb gondom tartom magam.

Mièrt temetnènek folyton a 20-onèvesek??


2023. jún. 11. 11:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Ő.. He?
2023. jún. 11. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Hozzájuk képest a 30 felettiek már öregnek számítanak. Legalább is így gondolkoznak.
2023. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mèrt ők örókkè fiatalok maradnak vagy mi? 😄
2023. jún. 11. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a huszonévesek csinálják ezt, hanem azok, akik rettegnek az idő múlásától. Én eddig olyan embereket láttam sipítozni ilyesmin, akik naaagyon szerették volna távolabbinak látni azt az 5-10 év távolságot, tippelhetsz, hogy miért...
2023. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Az meg teljesen normális, ha hozzájuk képest öregnek tartják őket. Az konkrétan az igazság. :D Főleg ha egy 10-15 évvel idősebb figura nyomul rájuk. Bocs, de az tényleg öreg hozzájuk képest. A világ legnormálisabb dolga nem vonzódni más generációkhoz.
2023. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert 30 felett vagy szerintem iszonyat kevesen küldenek sírba. Meg merem kockáztatni hogy egy ilyen emberrel sem találkoztál még.


Mondjuk 40 évesen nem tudom mit akwraz 20 évesektől, normális esetben kb semmi közötök nem kellene hogy legyen egymáshoz ha nem vagytok rokonok/ nincs valami közös hobbitok.

2023. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem jellemző ez minden huszonévesre, csak van pár hülye, akinek ez be van kattanva, biztosan ők félnek az idő múlásától, és így vezetik le.
2023. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, miért számít egy másik generáció véleménye a személyedről/külsődről. Arra sem szoktunk adni, ha az öregek taknyosoznak. Erre miért? Azt ne mondd, hogy nekik akarsz tetszeni vagy megfelelni...


Nálam kb 6-10 évvel fiatalabbakat tanítok, tökre megértem, ha öreg vagyok a szemükben, még poénkodni is szoktam vele néha órán. Nem kell, hogy fiatalnak tartsanak, elég ha jófej és okos vagyok számukra. :D

2023. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nálad komplexus vagy valami előrehaladott üldözési mánia? Itt ahol dolgozom egy irodában, vegyesen vagyunk 20-,30-,40-es korosztály és egyáltalan nem téma hogy ki hány éves, kölcsönös a tisztelet és néha még el is járunk együtt kocsmázni.
2023. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak olyan kontextusban hallottam ezt, mikor valaki nála 10-20 évvel fiatalabb csajokat akart felszedni. Az azért érthető, hogy szexuálisan nem vonz egy sokkal idősebb.
2023. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!