Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ajándékoznak emberek...

Miért ajándékoznak emberek tiktokon a ismeretlen felhasználóknak, ennyi felesleges pénzük van az embereknek?

Figyelt kérdés
Gondolom megy az ajándékozás, ajándékküldés. Épp néztem hogy Ez bizony pénzbe kerül nemhiába Vendel atya nevű felhasználó egy ellen kampány csinált most hogy ne ajándékozzanak az emberek csak úgy.... Valóban az egy felesleges pénzkidobás... minek?
2023. jún. 11. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos több oka van.


Vannak, akik kifejezetten egy előadónak ajándékoznak, ezzel támogatva mondjuk annak munkásságát. Ugyanez igaz művészekre stb stb.. ezeket talán a hasznosabb költekezéshez lehet sorolni.


Aztán persze vannak az ilyen átverős arab liveok, a szerencsejátékosok, meg a mindent kidobó nők, akiknek a nyálcsorgató férfiak tippelgetnek. Ezeknél nyilván mindenki abban reménykedik, hogy kap valamit cserébe.



Csalások mindig voltak, lesznek, várható volt, hogy előbb utóbb ezeken a platformokon is megjelenik. Ez ellen remélhetőleg a közeljövőben valamilyen módon intézkednek a fejlesztők.

Addig is viszont az ilyen kampányok hasznosak, és én támogatom őket, mert fel kell hívni, főleg a fiatalabbak figyelmét az ezzel járó “veszélyekre”.

2023. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem tudok mit mondani arra, hogy a Noryna féléknek több százezreket adnak összesen csak úgy az emberek, mert nyerni akar egy párbajon.

Legalja...

2023. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ami felháborít, hogy valaki tiktokon lájvozik, a tartalom csak annyi, hogy káromkodik megállás nélkül és neki küldenek ajándékokat.


Ez nem fér a fejembe, hogy valaki hogy egy ilyen tartalom hogyan válthat ki valakiből olyan reakciót, hogy pénzt költsön ajándékra a Tiktokkernek.

2023. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem költenék ilyesmire. Meghagyom a hülyéknek.
2023. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez tipikusan olyan dolog, hogy az értelmes online tartalom gyártóknak pénzt adni nem gáz. Pl. most találtam egy fickót, aki tök jó videókat csinál Youtube-on történelmi témáknak, főleg ókori dolgokról. Tényleg informatív és jó.

Vagy van egy másik, ő diorámákat csinál, szobrászkodik, iszonyat tehetséges és sok a munka a videóiban.

Ilyenre pénzt adni, akár Patreon, akár superchat formában tök jó, mert megérdemlik.


Viszont az ilyen bebszós live, meg magamutogató lotyók... hát na. Mondjuk a ribiknél még legalább rá lehet mondani, hogy mint egy virtuális sztriptíz bár. De mikor tahó, szenny, putris embereknek küldenek pénzt, az konkrétan olyan, mint mikor a mindenféle torz embereket cirkuszban mutogatták. Fene sem érti, miért nézik ezt az emberek, szerintem undorító.

2023. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Nagyon jól mondod. Szerintem azok akiket leírtál, hogy értelmesek, közel nem kapnak sajnos annyi pénzt mint ezek a borzalmas transzok.

És gyerekek ajándékoznak sokszor. Ezek az undorító emberek meg fel vannak háborodva többször ha kevés ajándékot kapnak egy egy párbaj alatt. Van pofájuk...Majd röhögve elvannak így nap mint nap, dolgozni nem járnak.

Valamit változtatni kéne a tiktokon mert ez nem normális dolog.

2023. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan csatorna aki menhelyeknek gyűjt (állatmenhely), na ő jól csinálja.
2023. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Mindenki azt tesz a pénzével amit akar, a hülyék is! Azok akik megfejik a hülyéket nem hülyék és jól teszik ha megfejik amazokat akiknek van feleslegük mert így a pénz újraelosztását valósítják meg. Nagy valószínűséggel a pénz a hülyéktől okosabbakhoz kerül. Örüljünk neki.
febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!