Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Több részből is áll, a legvégs...

Több részből is áll, a legvégső kérdés, hogy egyedül megéri e, illetve hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek túl hülyének! :)


Felvezető része:

Szóval 27 éves vagyok, nincs barátnőm, egy volt de az még középiskolában 4 évig. 6 éve már senki nincs.

Sajnos szülők már nem élnek, tesó haverok nincsenek vagy nem jöhetnek szóba.


Szóval még soha nem voltam külföldön és nem is repültem még soha, pénz lenne rá , de nincs kivel. Fősulira jártam Német nyelvből van vizsgám de ahogy körbenéztem a tengerparti országokat nem igazán írták h bárhol is beszélnek németül.


Szóval angol tudásom kb annyi amennyi a számítástechnikához programokhoz szükséges de ez szakmai nyelv.


Kezdjek el valamilyen szinten angolt tanulni, egy alap angol nyelvtudás nélkül ki se menjek például Olaszországba?

És mivel még soha nem repültem, és online sem foglaltam szállást, érdemes elsőre valamelyik utazási irodát választani?

Arról sincs fogalmam, hogy pontosan a reptéren mi vár. Esetleg belépéstől kezdve folyamatosan állnak emberek akik eligazítanak?


2023. jún. 12. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy csomó félanalfabéta ember utazik, akik még az anyanyelvüket sem beszélik normálisan. Mindenesetre ne egymagad vágj neki, menj utazási iroda által szervezett úton, és minden rendben lesz. Így nem kell foglalkoznod semmivel, biztosítják a szállást, étkezést, és programokat is szerveznek.
2023. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Spanyolországban Barcelona környékén a tengerparti üdülőhelyeken beszélnek németül.
2023. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!