Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik embertípusba tartozol?

Melyik embertípusba tartozol?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Mindent elmondok mindenkinek, és mások is nekem.
Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, én is ezt teszem.
Valahol a kettő között.
Van akinek elmondok dolgokat, de javarészt megtartom magamnak.
A legtöbbmindent kiadom magamból, pár embernek nem mesélek.
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Zárkózott vagyok, nem szoktam magamról beszélni, pláne nem bizalmas dolgokat. Ennek ellenére, vagy talán pont ezért, mások rendszeresen megtalálnak a bajukkal, és megosztják velem a személyes nehézsegeiket.

Az lehet az oka, hogy amúgy kommunikatív vagyok, jól lehet velem beszélgetni, talán ezért nyitnak felém olyan sokat. Tegyék nyugodtan, örülök, ha segíthetek, de én nem.bízom senkiben.

2023. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is zárkózott vagyok, de régen nem voltam az de sajnos sokszor a kapott információval visszaéltek az emberek. Megtanultam nem szabad mindenkinek megnyilni sok a hazug álszent ember.
2023. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A sz@rcsimbók, lúzer kategóriába.
2023. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg teljesen igaz rám az, amit az első kommentelő írt. Régebben szívesen beszéltem magamról, a terveimről, viszont sok csalódás után inkább ezeket megtartom magamnak, vagy csak a nagyon közeli emberekkel osztom meg.
2023. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan voltam régen, aki mindent kipofázott egymillió különböző embernek, de visszaéltek vele, elmondták másoknak, akikkel mondjuk nem akartam volna megosztani, vagy bántottak amiatt ahogy érzek, vagy nem érdekelte őket. Most a párom és a legjobb barátnőm azok, akiknek elmondok mindent, de nekik se úgy, hogy kényszeresen ami épp történik le kell írnom. De van olyan is, amit megtartok magamnak, bár a párommal már egyre több mindent osztok meg a múltammal és az érzéseimmel kapcsolatban, mert benne megbízhatok.
2023. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki magával foglalkozzon, ne a másik se ggével, farkával, stb. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki kivel dug, mit esznek, mit csinálnak, ki kit csal, hol dolgozik, mit dolgozik, ki féle miféle, kefél-e, stb.

Én se foglalkozom ezzel, leszarom. Velem se foglalkozzanak ilyen téren.

2023. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!