Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munkát javasoltok a...

Milyen munkát javasoltok a jövőben egy olyan embernek akinek az érdeklődése széleskörű, de semmibe sincs nagyon belemélyedve, semmihez sem ért profi szinten?

Figyelt kérdés

Nyelvszakon voltam egyetemen. Szakos szinten, a szaktársaim között jó voltam az adott nyelvből, sőt a tanárok szerint is kiemelkedően teljesítettem a többiekhez képest, de rájöttem, hogy C1 nyelvvizsgán ez még kevés, ami pedig kell ahhoz, hogy boldogulni tudjak a nyelvvel.

Ami a munka világához kell az nincs meg bennem. Nehezen tudok reagálni pl a váratlan helyzetekre. Inkább az a típus vagyok aki akkor teljesít jól, ha részletesen belemerülhet a dolgokba és már régóta végzi a munkáját. Egyszer talpraesett vagyok máskor kis ügyetlen.



2023. jún. 15. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Menj el ssc-be. Ott megtanítanak arra a kevésre, amire szükség van, csak beszéld az adott nyelvet.
2023. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!