Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem miért heti egyszer vagy...

Nekem miért heti egyszer vagy kétszer írnak csak vissza az ismerőseim? Ennyire nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 09:00
 1/6 anonim válasza:
32%
Nekem meg soha senki nem ír. Le vagyok sz@rva.
2023. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ember függő. Valaki másnap ír nekem vissza. Valaki meg azonnal.
2023. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig visszaírnak.

A titkom valószínűleg annyi, hogy csak akkor írok, ha van konkrét kérdésem vagy mondanivalóm. Csak úgy, hogy mizu, senkire nem írok. Hidd el, jó taktika, mindig bejön.

2023. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Még így is jobban jársz, mert nekem nincsenek igazán ismerőseim, akik/akikkel foglalkoznom kellene. Így jobb.
2023. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőlük kérdezed meg? Mi honnan a fenéből tudjuk?
2023. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből, így látatlanban nehéz eltalálni a konkrét okot.


Lehet, hogy nem tetszik nekik a téma, amit bedobsz, amiről szó van, vagy nincs többre igényük, kapacitásuk (akár mentálisan), vagy inkább másra/más valakire fordítják az idejük. Az sem kizárt, hogy amúgy nem szeretnek írogatni, és őket is leszívja az egész. Engem is például; sokkal szívesebben beülök másokkal egy limonádéra, teára, vagy valami hasonlóra, vagy telefonon beszélek velük.

Viszont, amennyiben tényleg ismerősről van szó, az is fontos, hogy akkor valószínűleg nem is vagytok túl közeli kapcsolatban.

2023. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!