Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy tőlem az ismerős...

Normális hogy tőlem az ismerőseim ilyen apró megjegyzések miatt elfordulnak? Én komolyan nem mondhatok rosszat senkire

Figyelt kérdés
Most pl azért mert azt írtam egye ki a rák valakinek a belét mert kib*szott velem. Normális egy megjegyzés miatt lekoptatni a másikat? Mintha más nem mondana ilyeneket
2023. márc. 14. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, normális. A rák egyen meg.
2023. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írd azt hogy forduljon fel, vagy hogy szrjon sünt. Lehet hogy ez jobban bejön.
2023. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért kell egy megjegyzés miatt elfordulni?
2023. márc. 14. 15:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Apró megjegyzések miatt kell embereket elveszítenem
2023. márc. 14. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen apró megjezsések rosszindulatra és agresszióra utalnak. Ilyen barát senkinek nem kell. Az én barátaim közül senki nem mond ilyeneket, nem is kéne mocskolódó, rosszindulatú ember a környrezetembe.

Amúgy ha látod, hogy zavarja a barátaid, miért nem változtatsz? Nem olyan nehéz odafigyelni és kontrollálni magad

2023. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De egyből lekoptatnak érte, azonnal
2023. márc. 14. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb ember nem tolerálja túl jól, ha a kínhalálukat kívánják:D Érdekes:D


Nem az apró megjegyzéseid a gond, hanem hogy ipari tajparaszt vagy. Ezért koptatnak le.

2023. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
#6 nahát, az emberek nem akarnak olyannal barizni, aki azt mondja nekik, hogy dögöljenek meg. De fura.
2023. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva beszólás. Aki így beszél, azzal én sem akarnék kapcsolatot.
2023. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sok ismerősöm mond ilyet sajnos. Értem én, hogy nem gondolod komolyan, meg igazából nem akarod bántani a másikat, de akkor is rossz ezt hallgatni. Nekem abszolút nem szimpatikus ha így beszél valaki akár velem akár mással, pedig én is tinédzser vagyok (ezt azért írom le, mert a tinik között hangzik el az ilyesmi legtöbbször)
2023. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!