Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban lenne igény...

A mai világban lenne igény gladiátor viadalokra?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a mai UFC mérkőzések, csak halállal végződnének. Félidőben pedig bűnözőket végeznének ki olyan módszerekkel, mint amilyeneket a kartell használ.

2023. jún. 17. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, szívesen elmennék egy ilyen eseményre.
Nem, nem kedvelem az ilyesmiket.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom én megnézném-e, de szerintem lennének akik igen.
2023. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Nem lenne rá "igény", mert vannak emberi jogok. Egyrészt a gladiátorok nem szabad emberek voltak. Akkor te rabszolgát csinálnál sportolókból, mert lulz?

A másik, a halálbüntetést is sokan ellenzik, szerintek a nyilvános halálra kínzást nem? Másrészt szerinted az jót tenne az embereknek, ha popcornnal a kezükben néznének ilyen dolgokat?

Ha már edgy hülyegyerek vagy, akkor esetleg utánanézhetnél olyan embereknek, akik olyan országokból jönnek, ahol vannak nyilvános kivégzések. Közel kelet, Észak Korea, stb. Általában nem arról számolnak be, hogy ez mekkora buli és milyen jó.


Másrészt meg ezek a dolgok jópofa, meg király ötletnek tűnnek, amíg nem te vagy ott. Ja hogy te sosem kerülnél olyan helyzetbe? Mert szerinted egy olyan állam, ami szerint ezek a dolgok megengedhetőek, az sosem esene túlzásba? Megállnának "ésszel", mikor nyilvános kivégzéseket csinálnak a szórakoztatásért?

2023. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván lennének beteg agyúak, meg vérpistikék, aki támogatnák, de hála istennek nem ők döntik el.
2023. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy lenne rá igény. Most sem azért nincs, mert igény nem lenne rá, hanem mert etikátlan.
2023. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Voltak akik önként, szabad akaratukból álltak gladiátornak, én arra gondoltam, és igen, vannak országok, ahol kivégzik azokat (teljesen jogosan) akik gyereket, nőt erőszakolnak, ölnek.
2023. jún. 17. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Korábban már gondolkodtam ugyanezen én is. De akkor nő vs. nő, illetve nő vs. férfi küzdelem is lenne.

Szerintem társadalma válogatja ezt, de lenne olyan ország, ahol nagyon örülne a nép ennek...

2023. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Lenne csak kevés a tigris, azert nem engedik mert mar nem sok tigris van a világon
2023. jún. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
A hatarmenten,az atmszokbol ehetne rendezni legslisan. [link]
2023. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!