Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki soha semmit...

Van itt olyan aki soha semmit nem töltött fel magáról a netre? Én fosul érzem magam miatta

Figyelt kérdés
És hátrányban vagyok mert online nem tudok ismerkedni. Tetszik egy csaj? Ráb4szt4l, nem írhatsz neki. Nekem kimaradt ez az egész megosztani élményeket másokkal, mert általánosban bullying áldozata voltam és azt gondoltam hogy ronda vagyok és kevesebbet érek mint mások. Azóta sose hevertem ezt ki és utálom ha bármilyen kép készül rólam. 2 haverom volt amúgy is, kivel kellett volna megosztanom ha van bármi? Kutya se kíváncsi rá.
2023. jún. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most sem vagyok jelen a közösségi médiában, korábban sem töltöttem fel magamról képeket sehová. Nagyon jól van sz így. 30 N
2023. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés? Megosztani vagy egyáltalán bármit feltölteni a netre??


Face-n összesen egy profilképem van, tavalyi. Soha semmit nem osztottam meg magamról ezen kívül. Amiken meg vagyok jelölve azok is majdnem 10 évesek.

2023. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, még annyit hozzátennék, hogy nem online kell ismerkedni.
2023. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bármit feltölteni.

Amúgy meg az online ismerkedés a menő manapság

2023. jún. 18. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy-két adattól (születési hely, hónap és nap, illetve iskolák) eltekintve nekem is csak a profilképem van fent FB-n, semmi több, de nem is érzem szükségét annak, hogy bármi mást kipakoljak oda. Pedig lenne mit, és ezt nem nagyképűségből tettem hozzá.


Sajnálom, hogy ez történt veled általánosban, és remélem, hogy tudod, hogy semmivel sem érsz kevesebbet, mint mások.

2023. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mire megbarátkoztam magammal már késő volt, elszaladt mellettem az élet.
2023. jún. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!