Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem a gyerekeimmel...

Miért nem a gyerekeimmel töltött évek a legfontosabbak?

Figyelt kérdés

A legtöbb nőnek az anyaság teszi ki az életét, ebben teljesednek ki.

Hozzáteszem én is imádom a gyerekeimet, szeretek velük lenni, szeretem ezt az élethelyzetet.

De úgy érzem a legboldogabb a húszas éveim végén voltam. Bekerültem egy tök jó munkahelyre, sok új barátot szereztem, megismertem az mostani férjem, lefogytam, ahogy szerettem volna. Egy számomra nagyszerű életet éltem. Most ha csak visszagondolok elkap a sírás, hogy sosem lesz már többet ilyen az életemben.

Ezt miként lehet feldolgozni?


2022. ápr. 24. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

De legalább őszinte vagy. :) A gyereknevelés csodás dolog, de ezer bőrt lehúz rólunk és alig van időnk magunkra. Szóval nem mindig sétagalopp és nem is mindig a fb-ra felrakott családi idill. Leginkább rohadt nehéz, főleg ha nincs segítség.


Ha nőnek, kicsit könnyebb lesz. Ha kirepülnek, akkor pedig majd duplán behozol minden kihagyott évet.

2022. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 roundance ***** válasza:
Nem mindenkinek a gyerekei a legfontosabbak. Szerintem elég ha tisztességesen felneveled őket, ami szerintem azt jelenti, hogy segíted őket, hogy önálló életet tudjanak kezdeni.
2022. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekekkel nem mindig könnyű, főleg a kicsikkel.
2022. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal akarnak rávenni az anyaságra, hogy beadják, hogy csak abban teljesedhetsz ki.
2022. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek az anyaság teszi ki az életét, ebben teljesednek ki. - ez egyébként elég szomorú.
2022. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!