Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megátkoztak vagy mi a fene van?

Megátkoztak vagy mi a fene van?

Figyelt kérdés

Évek óta soha semmi sem sikerül de tényleg. Annyi mindenben van pénzem, időm, energiám de mindig átvernek, nem sikerül.. miért?

Csak 2 gyors példa. Jártam jogsira a hulye nő oktatóm nem gyakorltatta a parkolást , kiabált minden órán. Én meg a hulye fejemmel nem szóltam, mert majd megszivat, utolsó napra ahogy lejár a 2 év betett vizsgára, természetesen a parkolás miatt megbuktam. Pénzt elveszik de tudás nincs mellé. ( Nem váltottam oktatót, mert költözés miatt ígyis ez volt a 3. Iskola meg oktató)


Mennénk ki külföldre dolgozni, mert itthon sehova nem kellünk. Kifizettünk egy közvetítőt mert hiába tudunk angolul az kevés Ausztriába. Májusba kerestek h mehetnénk, de a vizsga miatt nem tudtam.


Megvolt besz a hét h indulunk de már múlthéten leráztak h " betanul a kolléga majd szólnak ha lesz időpont indulásra..." Emailre nem válaszolnak. Telefon kikapcsolva. Úgy értem el őket h az álláshirdetés emailre írtam de onnan se válaszolnak. Szerintem átvertek itt is.


Miért nem sikerül soha semmi? Elegem van.



2023. jún. 18. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dettó így vagyok
2023. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Oktatot valtottam amikor orditott velem. Tzdtad minlesz vizsgan ,azt kell gyakorolni.


Allaskozvetitesre nem fizetunk be,mert az mind csalas. Ugyanugy ahogy az ingatlNos csalo,aki elore fizettet dijat ,meg amikor meg secvetted a lakast.

2023. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
"Mennénk ki külföldre dolgozni, mert itthon sehova nem kellünk" Akkor veled komoly gondok vannak. Nézz magadba.
2023. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na és miért lennének velem komoly gondok? Beadok egy önéletrajzot és akkor " huu ezzel komoly gondok vannak" Miért kell egyből ócsárolni az embert? Kíváncsi lennék h abba a megyébe ahol én lakom ugyan vajon téged hova vennének fel.


Kb 10-13 cég 60 kmes körzetben folyamatosan hirdeti magát 650 ft os órabérért de dolgozz 16 órát be se jelent és társai. Jaaa utána meg ki se fizet rendesen. Biztos velem van a baj?


De mint ugyebár a példa is mutatja a " soha semmibe" ez is beletartozik h segítséget kér az ember és rittik bele köt valaki mert annak a valakinek annyira tökéletes az élete h nincs jobb dolga, mint gykn verni a nyálat egy szerencsétlennek aki már ott tart h inkább felköti magát, mert egy hulladék..


Kösz a tanácsot! Magamba néztem és nem érek ugyanúgy semmit,mint a kérdés kiírása előtt!

2023. jún. 19. 04:33
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A saját sikertelenséged nem biztos, hogy mások hibája. Abbabmég nem gondoltál bele hogy mi van ha nálad van gond?
2023. jún. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek áruld el mi a gond.


Mert tényleg már halvány lilám sincs h mi a gond.


Miért az én hibám ha a munkáltató nem jelent be nen ad megfelelő bért és nem is fizet ki. Miért?


Miért az én hibám h ha itthon nem boldogulok akkor elmegyek külföldre de ott meg átvernek. Ok h közvetítőnek nem fizetünk stb de ha nem tudom megfelelően az adott nyelvet akkor megpróbálok minden tőlem telhetőt h ne haljak éhen.


Miért az én hibám és miért is lenne baj ha szeretnék normálisan élni??


Elárulod kérlek?

2023. jún. 19. 05:25
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

A hiba az ön készülékében van.

Mit tanultál?

Mi a szakmád?

Ha te nem nyitod ki a szádat, helyetted nem fogja megtenni senki.

Csak azt kérhetik számon, amit a pénzedért megtanítottak.

Velem csak egyszer lehet ordítani, visszakérem a pénzt, vagy másik oktató.


Ha az oktató ordít, akkor alkalmatlan.

2023. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a sok " h".
2023. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Meg tesó, nem életképtelen vagy, hanem elátkozott.
2023. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne mondj magadra ilyen rossz dolgokat, jó?😓 Nem vagy hulladék!


Az átverések, pláne, ha közben nagyobb pénzösszegmozgás is van benne, nagyon megszaporodtak mostanság. Viszont a közvetítő cégekkel tényleg nagyon kell vigyázni, és nagyon meg kell válogatni, hogy melyikkel veszi fel az ember a kapcsolatot.

Ami meg a jogsisat illeti.. sajnálom, hogy mindaz megtörtént, tényleg váltani kellett volna az utolsót, de utólag és külsősként könnyű ezt mondani.


Hány éves vagy? Ha van aktív tanulói jogviszonyod, érdemes lenne diákmunkázni és közben németet tanulni, amennyiben Ausztria a cél. Vagy körbenézni OKJ-k terén (már nem tudom, most épp mi a hivatalos neve).

2023. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!