Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Több mint tíz év után felkeres...

Több mint tíz év után felkeresett egy ember a múltból. Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés

Huszonhat éves nő vagyok, a férfi, akiről a kérdés szól, harminc körül van.


Középiskolából ismerjük egymást, én kilencedikes voltam, ő végzős. Már nem emlékszem, hogyan, de "jártunk" kb. hat hétig: fogtuk egymás kezét, néhányszor csókolóztunk, meg elmentünk nagyjából három este szórakozni, nem volt komoly dolog, és sosem nyílt meg felém vagy érdeklődött rólam. Nem tudtam meg róla sokat, nem ismerkedtünk meg, azt sem igazán lehet mondani, hogy párkapcsolatban voltunk. Egy darabig egy társaságban maradtunk, majd ő elment az iskolából és a beszélőviszony megszakadt, ennek tizenegy éve.


Körülbelül tíz éve bíztak rá két könyvet, hogy juttassa vissza hozzám, ez eddig nem valósult meg. A napokban megkeresett ezzel kapcsolatban, megbeszéltük, mit tegyen vele, és azt gondoltam, nincs több mondanivalónk egymásnak, azóta viszont a legváratlanabb témákról mesél, képeket mutat, a hobbijairól beszél összefüggéstelenül, és mindig talál valamilyen okot, hogy folytassa a beszélgetést, amire én nem is igazán tudok reagálni. Többet beszélünk most, mint amikor még közünk volt egymáshoz :)


Sosem voltunk valójában barátok, nem érdeklődött irántam, amikor én kedveltem őt, így nem tudom mire vélni a viselkedését.


Mit gondoltok, van valami hátsó szándéka vagy csak eszébe jutottam és barátkozni akarna velem?


2023. jún. 19. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Barátkozni akar hátsó szándék nélkül
Párkapcsolati szándékkal keres
Csak egy fura ember kifürkészhetetlen indítékokkal
Ártó szándékai vannak
Unatkozik
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Eléggé súlyos bajok vannak nálad, ha komolyan szavazást indítasz valami olyanról, amit elég lenne egy embertől megkérdezni. Az illetőtől. 🤦🏼‍♀️

Komolyan, baj van a magyar kérdező fejében.

2023. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Most talált meg valami oldalon, és kiváncsi, mi lett belöled.
2023. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Hát szerintem gondold át magadban hogy akkor milyen volt, mennyire kedvelted, vagy hogy akarsz-e bármilyen kapcsolatot vele. ha nem, mond el neki (akár baráti, akár párkapcsolati), ha pedig szeretnéd bármelyiket akkor próbáld meg megtudni a szándékait
2023. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon nem talál senkit és nem szeretne szüzen meghalni, így aztán kapóra jött neki a 10 éve molyosodó könyv, hogy bepróbálkozzon nálad, ha ló nincs... alapon.
2023. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!