Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz tartós ez a meleg?

Figyelt kérdés
Megint itt ez a hőség és aludni se lehet, hiába nyitok ablakot, meleg van még ilyenkor is. Tudom nem változik attól semmi, de ha már aludni úgy sem tudok, szerintetek ez a nyár milyen lesz, lesznek ilyen rövid meleg időszakok és amúgy elviselhető, vagy egész nyáron megsülünk?
2023. jún. 21. 02:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a dögmeleg időszakok és a vegyél kabátot is időszakok fogják váltogatni egymást 4-5 naponta, hatalmas viharokkal.
2023. jún. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Beállhatna valami kellemes 26-30 közötti értékre tartósan, hetente 1-2 nap esővel, kb ez volna a leginkább ideális szerintem minden tekintetben.

A hatalmas viharokat se szeretem, bár azokat ki szereti.

2023. jún. 21. 03:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ideális a 26-30, szerintem a 20-25. Az esőben egyezünk, jobb, mint az állandó száraz meleg.
2023. jún. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem klímázol akkor?
2023. jún. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert egy normális klíma negyed misi ráadásul akkor már úgy lenne értelme, hogy az egész házat, ami meg áramban sem kevés.
2023. jún. 21. 04:21
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Szeptember 15-ig lesz ilyen meleg.
2023. jún. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Többnyire azt hallottam, hogy tartós lesz, és sajna még melegebb lesz.
2023. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy este nem lehet aludni? Még nagyon kellemesek a hajnalok. A lakásban nálunk csak 24 fok van. Klíma nincs. Nagyon jókat alszom. Ne sírjál, nyár van, ember. Igaz, a magyarnak sose jó semmi, állandóan talál valamit amiért lehet panaszkodni. Remélem még nagyon sokáig lesz 30 fok feletti hőmérséklet. Imádom a nyarat.


Kérdező, még két és fél hónapig tart a nyár. 😉 Most mi lesz veled? 😂

2023. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát itt nem tudom mennyi van benn mérni nem mértem de nagyon meleg. Bár igazából a fő gond hogy a levegő nedvessegtartalma is nagy lehet.
2023. jún. 21. 07:26
 10/13 anonim ***** válasza:
2%

"levegő nedvessegtartalma is nagy lehet."


Mégis hogyan, mikor napok óta szárazság van? Te még szerintem nem nagyon voltál igen párás levegőjű területen, de panaszkodni azt tudsz.


Alkalmazkodj. Vegyél egy hideg zuhanyt.

2023. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!